Акцентом сукні є оксамитові квіти іриси, розташовані асиметрично на грудях і зоні стегон. Кожна квітка прикрашений вишивкою і вирізаний вручну. Оксамитовий пояс кріпиться по лінії талії і має довжину 270 см, що дозволяє зав'язати красивий бант. Довжина вирізу по спинці - 30 см.

Колір тканини: темно - зелений або колір лісової зелені.

Аплікація квітів і вишивки: бежевий оксамит, обшитий золотою ниткою.

Крій: Класичний А-силует підкреслює талію, а довжина максі робить фігуру стрункою і витонченою., Довгий рукав додає аристократичності образу.

Склад: віскоза \ поліестер

Елегантна вечірня сукня «Квіти Ірису» темно-зеленого кольору ,  декорована оксамитовою аплікацією квітів ірису – ідеальний варіант для вечірніх та святкових подій.

Сукня А-силуету являє собою достатньо стриманий та витончений образ. Оксамитовий чорний пояс в тон аплікації підкреслює талію та зав’язується в бант, який в свою чергу, довершує кокетливий виріз на спинці.

Символіка:

Квіти  іриси в народі називають- квітами Богородиці. Також існує легенда, що одного разу веселка не розчинилася як завжди в небі, а розсипалася на частини, і там, де осколки веселки торкнулися землі, виросли прекрасні квіти – іриси. Наші предки ще називали їх півниками… то є милі, кохані.

Зелений колір – колір життя, балансу і гармонії. Його зазвичай обирають впевнені в собі та наполегливі люди.