Доставка

В межах України

В межах України вартість доставки по тарифам Нової Пошти + оплата за зворотню доставку коштів (Нова Пошта, за рахунок отримувача товару). Усі доставки здійснює «Нова Пошта». Якщо Ви замовляєте художній твір, «Нова Пошта» доставить його до адреси призначення. Якщо Ви замовляєте фотодрук, «Нова Пошта» доставить його до найближчого до Вас складу.  

Після відправлення товарів з рубрик «АртБутік» і «АртДекор», Ви отримаєте номер декларації Нової Пошти для відстеження вантажу на E-mail вказаний в замовленні. Якщо в замовленні кілька товарів різних авторів, Ви отримаєте кілька посилок і номерів декларацій Нової пошти для відстеження вантажів.

Доставка іншими перевізниками – за домовленістю.

Орієнтовний термін доставки складає 4-6 днів.

В процесі доставки усі художні твори застраховані на суму, еквівалентну їх вартості.


За кордон

В інші країни ми відправляємо лише художні твори (не фотодрук). Доставка творів за кордон реалізовується за чинними тарифами. Усі міжнародні доставки здійснюють компанії «Міст», UPS або Federal Express. Після відправлення Вашого замовлення Ви негайно отримаєте номер для відстеження Вашої посилки.

Коли твір відправляється за межі України, вартість доставки включає усі кошти, пов`язані з його замитненням в Україні та розмитненням в країні призначення. Вартість доставки за кордон включає також оплату експертної оцінки твору, який експортується. Оцінка, яку вимагає законодавство України, підтверджує сучасність твору і запобігає незаконному вивезенню історичних робіт.

Орієнтовний термін закордонних доставок складає 10-14 днів.

Усі твори в процесі їх доставки застраховані на суму, еквівалентну їх вартості.

© Всі права застережено