Декор для дому

840 грн.
980 грн.
3780 грн.
2100 грн.
350 грн.
350 грн.
91 грн.
420 грн.
420 грн.
420 грн.
2450 грн.
2660 грн.
2730 грн.
3010 грн.

У століття високих технологій і величезних швидкостей ніщо так не руйнує сірість буденного існування, як дотик до витворів ручної роботи. Наш проект UkrainArt ставить за мету популяризацію художніх творів, дизайнерів і майстрів України, пропонуємо ознайомитися з їх творчістю в нашому арт магазині.

UkrainArt пропонує декоровані речі ручної роботи

У нашому магазині представлений хенд мейд декор в кращих традиціях декоративно-прикладного мистецтва, створений в багатовікових і новітніх техніках. Особливу цінність арт декору надає тепло рук майстра, втілив свою фантазію в предмети, якими ми можемо користуватися щодня.

Наш магазин арт декору пропонує вироби:

  • для будинку - лампи, дзеркала, гобелени, картини, декоративні подушки, шкатулки, плетені килими;

  • для кухні - кераміка, підноси, доріжки;

  • колекціонерам - ляльки, іграшки;

  • дорослим і дітям - вишиванки, ексклюзивні моделі одягу, взуття аксесуари з натуральних матеріалів і багато іншого.

  • для прекрасної половини людства арт бутик презентує прикраси з натуральних каменів, бісеру, кристалів Сваровські, шкіри.

Майстри, бренди та майстерні з декорування

Магазин арт декору представляє широкому загалу своїх майстрів, окремі бренди та майстерні, які на своїх сторінках сайту представлені найкращі продукти в руслі актуальних тенденцій світової моди з акцентами національного костюма і народної творчості. Купуючи хенд мейд речі ми торкаємося до своїх витоків, об'єднуючи минуле і майбутнє в сьогоденні.

Вартість виробів визначається ціною матеріалів, вкладених у виготовлення твору, кількістю часу, витраченого на реалізацію задуму, ексклюзивністю моделі — всі вони зроблені в одному екземплярі, а тому цінуються вище фабричних. Покупки доставляємо по всій Україні, оплата при отриманні.