Борійчук Оксана

Борійчук Оксана

м. Львів
Останній візит: 20.10.2020
На UkrainArt з 2015 року
4 | 0
Написати відгук
Відгуки (4)
Рейтинг: (5)

Додати відгук

Оксана Борійчук знає, який на вигляд український характер. Вона його вишукує між горами й лісами, дослухається до нього тихими ранками, вимріює синіми снами… А потім вплітає в чудесні намиста, досконалі й наділені чарівною силою…

Натуральні камені, намистинки ручної роботи, елітна фурнітура і велика українська душа – прикраси Оксани Борійчук здатні творити дива з тими, хто їх одягає. Вони додають впевненості, демонструють вишуканість, вдосконалюють враження про особистість.

Історія бренду

Оксана Борійчук заснувала свій бренд у 2015 році.  Почала створювати прикраси, які надихають і навіть розповідають історії. 

Її авторська майстерня розрослася до багатотисячної аудиторії в соціальних мережах, одного з найвідвідуваніших магазинів на UkrainArt та навіть власного шоу-руму у Львові (вул. Театральна, 24).

Унікальність

Клієнти обирають прикраси Оксани Борійчук тому, що відчувають, з якою щирою душею їх створюють.

Стильні і вишукані водночас. Ексклюзивні і з відгуком українських традицій. Для доповнення образу та підкреслення індивідуальності. Кожен у цих прикрасах знайде щось для себе.

Асортимент

Кажуть, що жінка з авторським намистом – сильна й вольова, ніби вітер. Рветься вперед до сміливих вершин.

В Оксани Борійчук величезний асортимент прикрас для таких цілей.

  • чокери (однорядні, дворядні, трирядні);
  • комплекти для різних смаку й нагоди;
  • намиста (однорядні, дворядні, трирядні, багаторядні);
  • традиційні зґарди;
  • браслети;
  • сережки.

Окрім того, кожен клієнт має можливість замовити індивідуальну прикрасу ручної роботи. Поспілкуєтеся з майстринею, розкажете, що хвилює ваше серце, щоб пані Оксана зрозуміла, яку історію вкладати у майбутній виріб.

Клієнтам – все

Для бренду Оксани Борійчук дуже важлива думка клієнтів, тож тут завжди раді зворотному зв’язку. Сама ж майстриня зізнається, що саме усмішка і задоволені мрії – найбільша плата за її працю.

Більше, ніж прикраси

Оксана Борійчук має ще одну дуже важливу місію – поширює культуру носіння прикрас. Розповідає про символіку та властивості каменів, варіанти їхнього поєднання, дає рекомендації щодо вибору саме того намиста. Тобто допомагає зрозуміти, що кожна намистинка у цьому світі – неспроста і може розповісти більше, ніж здається на перший погляд.