Ляльки ручної роботи

1190 грн.
1190 грн.
770 грн.
770 грн.
770 грн.
280 грн.
770 грн.
770 грн.
420 грн.
840 грн.
420 грн.
560 грн.
560 грн.
910 грн.
420 грн.
16100 грн.
280 грн.
280 грн.
630 грн.
546 грн.
420 грн.
420 грн.
420 грн.

Красиві ляльки ручної роботи

Напевно, немає такої дівчини, яка б не засинала ночами з улюбленою лялькою в обіймах. Ляльки ручної роботи, що представлені на сайті не просто красиві, ганчіркові іграшки — це своєрідний місток між минулим та сьогоденням. Результат дбайливого ставлення сучасних авторів-умільців до давніх традицій.

Наші предки наділяли ляльку змістом — називали оберегом від нещасть та негараздів. Найдавніша антропоморфна фігурка ляльки, знайдена археологами, була виготовлена ​​40 тисяч років тому!

А сьогодні українські майстри пропонують авторські ляльки ручної роботи, які можна замовити і купити на сайті. Іграшки виготовлені в різних техніках з використанням різноманітного екологічного матеріалу:

  • полімерної глини;
  • дерева;
  • пап'є маше;
  • каната;
  • текстилю;
  • ниток.

Ляльки ручної роботи — handmade ляльки

Деякі іграшки хенд мейд не призначені для ігор. Їх роль за давньою традицією — прикрасити домашню обстановку і оберігати будинок від негараздів. Особлива категорія іграшок продаються на UkrainArt  — знамениті мотанки, чия історія налічує не одне століття.

Лялька мотанка — давньослов'янський оберіг, який охороняє будинок та людей, що живуть в ньому. Така ексклюзивна річ ручної роботи повертає нас до історичних коренів і пробуджує інтерес до культури рідного краю, адже кожна одягнена в національний одяг.

Ви не знаєте, що таке намітка, дукач або гердан? Красиві ляльки ручної роботи майстрів з України доповнюють знання про традиції.

У нашому магазині ви знайдете авторські ляльки — м'які, шарнірні, ганчіркові теплі ляльки. Але у кожної іграшки hand made є заповітна мрія: знайти господаря і доброго друга. Тож станьте ним.