Ляльки ручної роботи

2093 грн.
Проданий
Проданий
693 грн.
693 грн.
Проданий
Проданий
Проданий
Проданий
Проданий
833 грн.
560 грн.
490 грн.
630 грн.
630 грн.
630 грн.
364 грн.
$49
$49
$63
$42
$49
490 грн.
490 грн.
490 грн.
490 грн.
$280
$280
$280
$280

Красиві ляльки ручної роботи

Напевно, немає такої дівчини, яка б не засинала ночами з улюбленою лялькою в обіймах. Ляльки ручної роботи, що представлені на сайті не просто красиві, ганчіркові іграшки — це своєрідний місток між минулим та сьогоденням. Результат дбайливого ставлення сучасних авторів-умільців до давніх традицій.

Наші предки наділяли ляльку змістом — називали оберегом від нещасть та негараздів. Найдавніша антропоморфна фігурка ляльки, знайдена археологами, була виготовлена ​​40 тисяч років тому!

А сьогодні українські майстри пропонують авторські ляльки ручної роботи, які можна замовити і купити на сайті. Іграшки виготовлені в різних техніках з використанням різноманітного екологічного матеріалу:

  • полімерної глини;
  • дерева;
  • пап'є маше;
  • каната;
  • текстилю;
  • ниток.

Ляльки ручної роботи — handmade ляльки

Деякі іграшки хенд мейд не призначені для ігор. Їх роль за давньою традицією — прикрасити домашню обстановку і оберігати будинок від негараздів. Особлива категорія іграшок продаються на UkrainArt  — знамениті мотанки, чия історія налічує не одне століття.

Лялька мотанка — давньослов'янський оберіг, який охороняє будинок та людей, що живуть в ньому. Така ексклюзивна річ ручної роботи повертає нас до історичних коренів і пробуджує інтерес до культури рідного краю, адже кожна одягнена в національний одяг.

Ви не знаєте, що таке намітка, дукач або гердан? Красиві ляльки ручної роботи майстрів з України доповнюють знання про традиції.

У нашому магазині ви знайдете авторські ляльки — м'які, шарнірні, ганчіркові теплі ляльки. Але у кожної іграшки hand made є заповітна мрія: знайти господаря і доброго друга. Тож станьте ним.