Еко сумка ручної роботи

364 грн.
1053 грн.
1053 грн.
1389 грн.
1225 грн.
1389 грн.
182 грн.
420 грн.
336 грн.
700 грн.

Еко сумка ручної роботи - стильний аксесуар, який гарантовано зробить будь-який образ оригінальним і модним. Це вибір, який підкреслить Вашу індивідуальність, дозволить виглядати дійсно не як всі, при цьому зробить образ ефектним.

«Еко-сумка»: з турботою про завтрашній день

Екосумки - сучасний тренд, який закликає до відмови від поліетиленових пакетів під час шопінгу. Поліетилен, одночасно з великою кількістю переваг, має серйозний недолік - він не розкладається у навколишньому середовищі сотні років. Утилізувати його небезпечно, тому що при згорянні в повітря потрапляє безліч шкідливих для здоров'я людини речовин. Гори сміття з пакетів - завдають непоправної шкоди планеті і чинять негативний вплив на життя кожного її жителя. Тренд активно підтримується виробниками жіночих аксесуарів у всьому світі і стрімко набирає популярність.

Еко сумки на замовлення можна використовувати в багатьох сферах повсякденного життя:

  • як зручний шоппер для покупок (в тому числі і при поході в продуктові магазини);
  • як стильний і функціональний аксесуар в міських образах;
  • як повноцінну пляжну сумку;
  • як варіант для походу на тренування в спортзал, басейн.

Екосумки, купити сьогодні можна в тому числі і в колекціях іменитих дизайнерів, виготовляються найчастіше з натуральних матеріалів, декоруються елементами вишивки, використовуються нашивки. Еко шоппер купити можна і в більш екстравагантному дизайні, скориставшись послугами індивідуального пошиття.

Індивідуальність еко сумки до дрібниць

Еко сумки ручної роботи - варіант для тих, хто цінує ексклюзивність і має свій погляд на сучасну моду. Аксесуар, виготовлений за індивідуальним замовленням, завжди неповторний. Такий формат виготовлення сумок зручний і можливістю відкоригувати конструкцію виробу: посилити дно, додати кишені, змінити систему кріплення лямок і т.д. В цьому випадку еко сумка буде не просто красивою, але і максимально зручною, що відповідає потребам і Вашим очікуванням.

Ексклюзивна еко сумка, ціна на яку Вас приємно здивує, - це відмінний варіант подарунку, який буде завжди актуальним. Будьте в тренді, піклуйтеся про майбутнє планети, залишайтеся сучасними і модними з нашими сумками, виготовленими спеціально для Вас!