Еко сумка ручної роботи

350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
210 грн.
336 грн.
350 грн.
378 грн.
378 грн.
378 грн.
Проданий
336 грн.
336 грн.
322 грн.
238 грн.
140 грн.
168 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
392 грн.
350 грн.
392 грн.
392 грн.
392 грн.
350 грн.
392 грн.

Еко сумка ручної роботи - стильний аксесуар, який гарантовано зробить будь-який образ оригінальним і модним. Це вибір, який підкреслить Вашу індивідуальність, дозволить виглядати дійсно не як всі, при цьому зробить образ ефектним.

«Еко-сумка»: з турботою про завтрашній день

Екосумки - сучасний тренд, який закликає до відмови від поліетиленових пакетів під час шопінгу. Поліетилен, одночасно з великою кількістю переваг, має серйозний недолік - він не розкладається у навколишньому середовищі сотні років. Утилізувати його небезпечно, тому що при згорянні в повітря потрапляє безліч шкідливих для здоров'я людини речовин. Гори сміття з пакетів - завдають непоправної шкоди планеті і чинять негативний вплив на життя кожного її жителя. Тренд активно підтримується виробниками жіночих аксесуарів у всьому світі і стрімко набирає популярність.

Еко сумки на замовлення можна використовувати в багатьох сферах повсякденного життя:

  • як зручний шоппер для покупок (в тому числі і при поході в продуктові магазини);
  • як стильний і функціональний аксесуар в міських образах;
  • як повноцінну пляжну сумку;
  • як варіант для походу на тренування в спортзал, басейн.

Екосумки, купити сьогодні можна в тому числі і в колекціях іменитих дизайнерів, виготовляються найчастіше з натуральних матеріалів, декоруються елементами вишивки, використовуються нашивки. Еко шоппер купити можна і в більш екстравагантному дизайні, скориставшись послугами індивідуального пошиття.

Індивідуальність еко сумки до дрібниць

Еко сумки ручної роботи - варіант для тих, хто цінує ексклюзивність і має свій погляд на сучасну моду. Аксесуар, виготовлений за індивідуальним замовленням, завжди неповторний. Такий формат виготовлення сумок зручний і можливістю відкоригувати конструкцію виробу: посилити дно, додати кишені, змінити систему кріплення лямок і т.д. В цьому випадку еко сумка буде не просто красивою, але і максимально зручною, що відповідає потребам і Вашим очікуванням.

Ексклюзивна еко сумка, ціна на яку Вас приємно здивує, - це відмінний варіант подарунку, який буде завжди актуальним. Будьте в тренді, піклуйтеся про майбутнє планети, залишайтеся сучасними і модними з нашими сумками, виготовленими спеціально для Вас!