Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок з нами Співпраця
ua ru

Вишиванки для хлопчиків

Оновлено: 12.11.2019
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Максимів Ірина
4900 грн.
Автор: Максимів Ірина
4200 грн.
Автор: Майстерня вишивки стрічками "ГарнаЯ"
1320 грн.
Автор: Chichka
785 грн.
Автор: Chichka
550 грн.
Автор: Chichka
510 грн.
Автор: Chichka
510 грн.
Автор: Chichka
450 грн.
Автор: Chichka
675 грн.
Автор: Chichka
525 грн.
Автор: Chichka
510 грн.
Автор: Студія вишивки "Срібний птах"
1120 грн.
Автор: Студія вишивки "Срібний птах"
700 грн.
Автор: Студія вишивки "Срібний птах"
560 грн.
Автор: Вишиванка Анна
Автор: Вакуленко Олеся

Як обрати вишиванку для хлопчика

Купити вишиванку для хлопчика є непростим завданням для кожної мами. Дитяча вишиванка повинна бути з натуральних матеріалів, стильна але водночас зручна без зайвих елементів, які можуть ускладнювати рух дитини. Вишивка на вишиванці повинна бути виконана із правильної кольорової гами, яка вигідно підкреслить красу, характер та вподобання маленького українця і водночас відповідатиме обраній події. Перевагу при виборі вишиванки на хлопчика віддають вишитим сорочкам ручної роботи. Вважається, що вишиванка ручної роботи підсилює енергію, хист та силу Його господаря.

Купити красиву вишиванку для сина, онука, племінника, похресника є складним завданням для кожної сучасної жінки, в якої кожен день розписаний по хвилинах. Вибираючи дитячу вишиванку для хлопчика, хочеться догодити і йому, і його батькам. Розуміючи складність завдання та бажаючи зробити процес купівлі якомога простішим, швидким та приємним, в нашому інтернет-магазині ukrainart.com.ua зібрані найкращі позиції вишиванок для хлопчиків від найталановитіших майстрів, майстринь, студій та дизайнерів України.

Матеріали та орнаменти вишиванок на хлопчика

Вишиванки для хлопчиків виконані з найделікатніших матеріалів та найвитонченіших узорів. Купить вишиванку для хлопчика може стати легким та приємним процесом, оскільки на нашому сайті розміщені тільки вибрані позиції вишитих сорочок, що виконані з таких матеріалів:

Всі вишиванки виконані з найкращих взірців з точки зору перелічених матеріалів, тому будьте певні, – якісні характеристики виробу Вас приємно здивують.  Узори для вишивок відображають  особливості культури та історії українського народу, відрізняються багатством оригінальних орнаментів, є етнічною ідентифікацією хлопчика та його оберегом.

На які події можна купити вишиванку для хлопчика?

Вишиванку для хлопчиків на сайті ukrainart.com.ua можна купити для різних подій:

Вишиванки для хлопчиків на хрещення запропоновані набором разом із крижмою – спеціальним рушником для хрещення, на якій виконаний елемент вишивки сорочечки. Ви можете замовити виконати ім’я Вашої дитини на крижмі, що підкреслить важливість такої події, Вашу турботу та любов. Такий набір для хрещення є чудовим подарунком, який буде в пам’яті на все життя. Купити вишиванку для хлопчика на хрещення разом із авторською крижмою є прекрасним рішенням для хресних батьків.

На нашому сайті можна купити вишиванки для хлопчиків різної вікової категорії, починаючи від 1 місяця до 14 років. Тому, шукаючи подарунок на день народження чи готуючи дитину до певного свята в садочку чи в школі, Ви завжди можете бути певні в правильності Вашого вибору в нашому інтернет-магазині. Дитячі вишиванки для хлопчиків є лімітованими в кількості, що дозволяє Вашій дитині бути неповторним та вишуканим.

Святковою, стильною та легкою є вишивка білим по білому, яка є одним з найкращих варіантів одягу для першого причастя. Купити вишиванку для першого причастя можна на сайті ukrainart.com.uа, що гарантує оригінальність виконання та відповідність сучасним тенденціям підліткової етнічної моди.

Як правильно вибрати розмір вишиванки?

Для вибору правильного розміру вишиванки для хлопчика слід вказати:

Вказуючи зазначені параметри, можете додати кілька сантиметрів, але не переборщуйте, оскільки вишиванка потрібна дитині на зараз, а перестрахування з розміром може зіпсувати зовнішній вигляд та настрій хлопчика. Сумніваючись в правильному рішенні, наші консультанти і майстри допоможуть Вам зробити слушний вибір. Робота нашого інтернет-магазину націлена на максимальний рівень задоволення клієнтів та мінімізацію повернень.