Хомер Уінслоу

Хомер Уінслоу
Уінслоу Хомер (англ. Winslow Homer, 24 лютого 1836, Бостон - 29 вересня 1910, Праутс Нек) - американський художник і графік, основоположник (разом з Томасом Икинсом) американського реалістичного живопису. Найбільш знаменитий своїми морськими пейзажами. Відомий як своїми роботами маслом, так і акварелями. Більшість дослідників розглядають Хомер як найбільшу фігуру в американському мистецтві XIX століття, що зробила вплив на весь наступний розвиток американської живопису.
Хомер належав до першого покоління американських художників, створили власну американську художню школу. У той час як більшість його сучасників розглядали європейське мистецтво як ідеал, Хомер, хоча і відчував вплив найрізноманітніших мистецьких течій, у своїй творчості насамперед грунтувався на чисто американських сюжетах.
"Живопис американського художника Уінслоу Хомер сформувала погляд нації на себе."
"Уінслоу Хомер - самий національний художник, якого коли-небудь справила Америка."

Творчість Хомер розділяється на два помітно відрізняються періоди: до початку 1880-х років, коли він живе в основному в Нью-Йорку, і в живописі переважають світлі сонячні пейзажі та сцени, і з середини 1880-х років, в штаті Мен, після дворічного перерви, який художник провів в Англії. Для останнього періоду більше характерні темні тони і сцени насильства і трагедії.
Вид:
Показувати по:
Сортування:

Доставка по всій Україні

Ексклюзивні вироби ручної роботи

Оплата готівкою при отриманні

Повернення без питань
© Всі права застережено