Жіночі клатчі ручної роботи

780 грн.
780 грн.
1620 грн.
2079 грн.
1040 грн.
1040 грн.
1040 грн.
1040 грн.
Проданий
1200 грн.
1200 грн.
Проданий
700 грн.
Тимчасово недоступний
2100 грн.
1260 грн.
2100 грн.
1260 грн.
1050 грн.
Проданий
3920 грн.
3920 грн.
3920 грн.
3500 грн.
2800 грн.

Для особливих випадків і на кожен день - клатч незамінний, коли потрібно взяти з собою лише телефон, ключі, губну помаду, документи. Розкладати необхідні дрібниці по кишенях в одязі не завжди зручно і доречно. Таким чином, сумка-клатч приходить на допомогу.

Більш того, клатч жіночий - яскравий елемент в створюваному образі. Нерідко його беруть з собою для зміщення акцентів, для відволікання уваги. Маленький аксесуар, жіноча сумочка-клатч, здатний творити чудеса.

Купити клатч ручної роботи - придбати відразу кілька переваг

  • Дизайн. Незвичайний, декорований стразами, вишивкою, паєтками. Кожен оригінальний клатч володіє особливим настроєм, що додає загальному образу завершеність.
  • Універсальність. Якщо раніше сумочка-клатч вважався атрибутом вечірніх нарядів, то сьогодні цей аксесуар доречний з різними стилями одягу. В минуле відійшла сезонність виробів. Сьогодні можна купити сумку-клатч навіть з хутряною обробкою.
  • Різноманітність. Серед жіночих клатчів ручної роботи є велика кількість пропозицій, виконаних з різних матеріалів. Шкіра, пластик, щільна тканина, атлас, шовк - ще не повний перелік. Фактурні вставки, тиснення, стильний декор - фантазії майстрів безмежні.
  • Практичність. Клатчі ручної роботи зручні у використанні, з продуманими деталями, застібками, клапанами, кишеньками, ручками. При пошитті сумок-клатч жіночих особлива увага приділяється їх функціональності.

Де купити клатч жіночий?

Онлайн-магазин UkrainArt пропонує відмінний вибір дизайнерських клатчей за найкращими цінами. Тут ви можете купити жіночу сумку-клатч, вибравши з наявного наявності, або замовити клатч, обговоривши деталі безпосередньо з автором робіт. Невисокі ціни виробів, зручний каталог, хороші фотографії товарів і опису під ними дозволяють знайти і купити клатч, саме такий, як ви хотіли.

Комфортні умови доставки клатч в інтернет-магазині, а також оплата доступними для клієнтів способами, щодня залучають на сайт нових відвідувачів. Якщо вам потрібно купити стильну, оригінальну сумочку-клатч, просто зателефонуйте за вказаним номером або надішліть запит через онлайн-форму. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання по товарах, допоможуть з вибором замовлення.