Жіночі клатчі ручної роботи

1050 грн.
1560 грн.
2240 грн.
2240 грн.
1950 грн.
Проданий
Проданий
Проданий
1190 грн.
Проданий
2079 грн.
Проданий
700 грн.
Тимчасово недоступний

Для особливих випадків і на кожен день - клатч незамінний, коли потрібно взяти з собою лише телефон, ключі, губну помаду, документи. Розкладати необхідні дрібниці по кишенях в одязі не завжди зручно і доречно. Таким чином, сумка-клатч приходить на допомогу.

Більш того, клатч жіночий - яскравий елемент в створюваному образі. Нерідко його беруть з собою для зміщення акцентів, для відволікання уваги. Маленький аксесуар, жіноча сумочка-клатч, здатний творити чудеса.

Купити клатч ручної роботи - придбати відразу кілька переваг

  • Дизайн. Незвичайний, декорований стразами, вишивкою, паєтками. Кожен оригінальний клатч володіє особливим настроєм, що додає загальному образу завершеність.
  • Універсальність. Якщо раніше сумочка-клатч вважався атрибутом вечірніх нарядів, то сьогодні цей аксесуар доречний з різними стилями одягу. В минуле відійшла сезонність виробів. Сьогодні можна купити сумку-клатч навіть з хутряною обробкою.
  • Різноманітність. Серед жіночих клатчів ручної роботи є велика кількість пропозицій, виконаних з різних матеріалів. Шкіра, пластик, щільна тканина, атлас, шовк - ще не повний перелік. Фактурні вставки, тиснення, стильний декор - фантазії майстрів безмежні.
  • Практичність. Клатчі ручної роботи зручні у використанні, з продуманими деталями, застібками, клапанами, кишеньками, ручками. При пошитті сумок-клатч жіночих особлива увага приділяється їх функціональності.

Де купити клатч жіночий?

Онлайн-магазин UkrainArt пропонує відмінний вибір дизайнерських клатчей за найкращими цінами. Тут ви можете купити жіночу сумку-клатч, вибравши з наявного наявності, або замовити клатч, обговоривши деталі безпосередньо з автором робіт. Невисокі ціни виробів, зручний каталог, хороші фотографії товарів і опису під ними дозволяють знайти і купити клатч, саме такий, як ви хотіли.

Комфортні умови доставки клатч в інтернет-магазині, а також оплата доступними для клієнтів способами, щодня залучають на сайт нових відвідувачів. Якщо вам потрібно купити стильну, оригінальну сумочку-клатч, просто зателефонуйте за вказаним номером або надішліть запит через онлайн-форму. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання по товарах, допоможуть з вибором замовлення.