Меблі ручної роботи

980 грн.
9640 грн.
9360 грн.
13810 грн.
10680 грн.
22920 грн.
17260 грн.
9220 грн.
11750 грн.
9500 грн.

Предметами розкоші в домі, які демонструють статус і багатство господаря, є меблі ручної роботи. Це надзвичайно красиві і вишукані речі, які створять в домі дуже приємну і теплу обстановка не тільки для членів сім'ї, але й для всіх гостей. 

Авторські меблі виготовляються з різноманітних матеріалів. Це може бути дерево, акрил, епоксидна смола, різні метали, а також шкіра. Ексклюзивні меблі ручної роботи можуть бути виконані у різних стилях. Кожна людина обирає його самостійно в залежності від власного смаку та стилю. Це можуть бути меблі ручної роботи зроблені під старовину, класичні варіанти, сучасного стилю, хіппі, кантрі і т.і.  

В інтернет-магазині UkrainArt представлено широкий асортимент меблів, зроблених вручну майстерними умільцями. На сайті можна знайти наступні колекції авторських меблів на замовлення:

  • дерев'яні меблі ручної роботи;
  • авторські меблі з фанери;
  • різьблені меблі ручної роботи;
  • меблі, зроблені з різних металів;
  • інші види.

Покупець може замовити будь-яку річ, починаючи від посуду і невеликих дрібничок, закінчуючи масивними диванами, комодами, а також гарнітуром для вітальні.

Як прідбаті меблі ручної роботи?

Купити меблі ручної роботи можна на сайті інтернет-магазину UkrainArt. Ціна на меблі ручної роботи залежить від розміру виробу, складності дизайну і матеріалу, з якого виготовляється річ. Природно, що меблі хенд-мейд - це досить дорого, ціна на них вища, ніж на товари зі звичайних магазинів меблів.

Покупець може вибрати будь-яку річ і замовити її. Доставка здійснюється не тільки по Україні, але і в інші країни: європейські держави, Північна і Південна Америка, Австралія і Нова Зеландія.

Якщо виникли будь-які питання, можна зв'язатися з співробітниками магазину UkrainArt, написавши повідомлення. Відповідь на питання буде отримано в найкоротші терміни.