Меблі ручної роботи

3500 грн.
4950 грн.
5880 грн.
980 грн.
9640 грн.
9360 грн.
13810 грн.
10680 грн.
22920 грн.
17260 грн.
9220 грн.
11750 грн.
9500 грн.

Предметами розкоші в домі, які демонструють статус і багатство господаря, є меблі ручної роботи. Це надзвичайно красиві і вишукані речі, які створять в домі дуже приємну і теплу обстановка не тільки для членів сім'ї, але й для всіх гостей. 

Авторські меблі виготовляються з різноманітних матеріалів. Це може бути дерево, акрил, епоксидна смола, різні метали, а також шкіра. Ексклюзивні меблі ручної роботи можуть бути виконані у різних стилях. Кожна людина обирає його самостійно в залежності від власного смаку та стилю. Це можуть бути меблі ручної роботи зроблені під старовину, класичні варіанти, сучасного стилю, хіппі, кантрі і т.і.  

В інтернет-магазині UkrainArt представлено широкий асортимент меблів, зроблених вручну майстерними умільцями. На сайті можна знайти наступні колекції авторських меблів на замовлення:

  • дерев'яні меблі ручної роботи;
  • авторські меблі з фанери;
  • різьблені меблі ручної роботи;
  • меблі, зроблені з різних металів;
  • інші види.

Покупець може замовити будь-яку річ, починаючи від посуду і невеликих дрібничок, закінчуючи масивними диванами, комодами, а також гарнітуром для вітальні.

Як прідбаті меблі ручної роботи?

Купити меблі ручної роботи можна на сайті інтернет-магазину UkrainArt. Ціна на меблі ручної роботи залежить від розміру виробу, складності дизайну і матеріалу, з якого виготовляється річ. Природно, що меблі хенд-мейд - це досить дорого, ціна на них вища, ніж на товари зі звичайних магазинів меблів.

Покупець може вибрати будь-яку річ і замовити її. Доставка здійснюється не тільки по Україні, але і в інші країни: європейські держави, Північна і Південна Америка, Австралія і Нова Зеландія.

Якщо виникли будь-які питання, можна зв'язатися з співробітниками магазину UkrainArt, написавши повідомлення. Відповідь на питання буде отримано в найкоротші терміни.