Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок з нами Співпраця
ua ru

Мило ручної роботи

Оновлено: 30.10.2019
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Mother's hands
91 грн.
Автор: Mother's hands
Проданий
Автор: Mother's hands
140 грн.
Автор: Mother's hands
77 грн.
Автор: Mother's hands
Проданий

Обирати подарунок завжди складно, будь це близька тобі людина або просто знайомий. Одним з таких варіантів може стати мило ручної роботи. Подарунок вийде незвичайним, затребуваним, тому що сувенірним милом в побуті користуються так само, як і звичайним.

Чим особливе мило ручної роботи?

Компанія UkrainArt пропонує незвичайно красиві вироби, і все це авторська робота. Саме тому декоративне мило ручної роботи так цінується нашими покупцями.

На сайті ukrainart.com.ua - представлені різні види авторського мила ручної роботи. Кожна людина може вибрати саме те, що їй найбільше подобається. Варто також відзначити, що кожен може попросити зробити товар на замовлення. Дана робота буде ексклюзивною і такого мила не буде ні в кого.

Розглянемо, які ж види мила ручної роботи представлені на сайті UkrainArt і чим вони відрізняються:

Для тих, хто не хоче зупинятися на покупці тільки одного виду, є спеціальні набори мила ручної роботи. Такий чудовий подарунок гідно оцінить кожен.

Скільки коштує і як замовити мило ручної роботи?

Якщо ви купите натуральне мило ручної роботи в нашому інтернет-магазині, точно не пошкодуєте. Є кілька причин:

На нашому сайті можна замовити мила ручної роботи. Для тих, хто проживає на території України, є можливість оплатити товар після отримання. Також компанія здійснює доставку авторського мила і наборів в усі Європейські держави, Північну і Південну Америку, Австралію, Нову Зеландію. Оплата здійснюється відразу через систему PayPal.

Якщо виникли будь-які питання, завжди є можливість зв'язку з співробітниками нашого інтернет-магазину: дзвінок по телефону або лист на пошту.