Оплата/доставка

Шановний клієнте,

Вітаємо Вас на сайті UkrainArt.com.ua - онлайн магазині, в якому Ви можете оглянути і придбати унікальні зразки творчості українських художників, дизайнерів і майстрів.

Якщо Ви проживаєте в межах України, ми Вам пропонуємо доставку «Новою поштою» або «Укрпоштою». Обидва перевізники дають Вам можливість оплатити товар при його отриманні. За домовленістю Ви також можете розрахуватися з нами карткою «Приватбанку».

Якщо Ви проживаєте поза межами України, переходьте, будь-ласка, на англомовну версію нашого сайту, де ми пропонуємо розрахунок через міжнародну платіжну систему PayPal. Дрібні закордонні доставки ми здійснюємо рекомендованою авіапоштою (термін доставки - в середньому два тижні). Габаритні предмети, як наприклад мальовані картини, ми доставляємо через компанію «Міст» (термін доставки - в середньому 2-3 тижні). За домовленістю також можлива доставка міжнародним перевізником Federal Express, згідно з його тарифам.

Якщо Ви проживаєте поза межами України і бажаєте придбати якийсь товар з нашого сайту для когось в Україні (наприклад, на день народження, свята, ювілей або просто так), ми Вам радо з цим допоможемо. При оформленні замовлення лише зверніть увагу на текст, виділений синім кольором. Там будуть інструкції щодо того, як це зробити. Товари ми доставляємо по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Розрахунок для таких замовлень через PayPal.

Країни доставки: Усі європейські держави крім Білорусі і Росії; Північна і Південна Америка, Австралія і Нова Зеландія.
© Всі права застережено