Повернення

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товари, придбані в магазині UkrainArt, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
 
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Споживач (термін вживається в такому значенні согл. Статті 1. п.22 Закону України «Про захист прав споживачів») - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Обмін або повернення товару належної якості провадиться:

Якщо він не використовувався;
Якщо збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
На підставі розрахункового документа, виданого споживачеві разом з проданим товаром.

У разі виявлення покупцем пошкодження на придбаному товарі, покупець зобов`язаний негайно фотографічно задокументувати пошкодження та повідомити про нього перевізника і нас. Відтак покупець/перевізник повертає товар на адресу його відправлення, при чому покупцю, якщо він його відправляє, відшкодовуються усі сплачені ним кошти, як за вартість товару, так і за вартість його зворотньої доставки.

Якщо товар повертається покупцем з інших причин*, покупцю відшкодовується сума вартості придбаного товару з тим, що вартість зворотньої доставки покриває він сам.

* Причини мусять бути вказані покупцем письмово (електронною поштою) протягом двох діб після отримання ним товару.