Рюкзаки ручної роботи

2470 грн.
3360 грн.
2160 грн.
Проданий
Акція
Рюкзаки ручної роботи Шопер-рюкзак
476 грн. 428 грн.
1386 грн.
1386 грн.
1386 грн.
5299 грн.
5600 грн.
3250 грн.
2280 грн.
2400 грн.
4000 грн.
Проданий
3900 грн.
3900 грн.
Проданий

Рюкзаки ручної роботи - чудовий подарунок і студенту, і школяру, і молодій мамі. Головне - вибрати правильний.

Вибираємо свою модель рюкзака

Будь-рюкзак повинен бути комфортним, а це можливо лише тоді, коли у нього надійна підкладка і широкі міцні лямки. Ще він повинен бути міцним та мати міцну прошивку. Крім того, рюкзак повинен бути водонепроникним. Добре, якщо у нього є кишеня для електроніки. Найміцніші матеріали - натуральна шкіра і полотняна тканина. Рюкзаки ручної роботи в даному випадку найнадійніші. 

Вибирайте рюкзак виходячи з ваших потреб, соціального статусу та способу життя. Так, якщо ви ведете активний спосіб життя, вибирайте виріб полотняний або брезентовий, а якщо ви захоплюєтеся альпінізмом, більшу частину дня проводите не на ногах, а на велосипеді, то вам більше підійдуть рюкзаки з нейлону. Чарівній юній пані підійде гламурний і легкий рюкзачок без особливих вимог до міцності, а якщо ваше життя непередбачуване - купіть собі сумку-рюкзак, яка швидко трансформується. Наш магазин пропонує тільки рюкзаки ручної роботи, і серед усього їх розмаїття ви точно знайдете свою модель.

Чому варто купити рюкзак ручної роботи?

Рюкзак хендмейд дуже відрізняється від виробів масового виробництва в кращу сторону:

  • По-перше, ручні шви міцніші. Все-таки рука майстра надійніше, ніж машинний шов;
  • Матеріали більш високої якості. Дизайнер сам відповідає за те, з чого він створює свої вироби, тому і шкіра, і тканини, і підкладка будуть надійними і не порвуться в самий "потрібний" момент;
  • Якісна фурнітура та прикраси. Знову-таки, майстер підбирає їх сам і знає, що він обрав.
  • І нарешті, це унікальний дизайн. Купуючи таку річ, ви будете впевнені в тому, що більше ні в кого такої не буде. Більш того, якщо ви замовляєте його у майстри, ви можете вибрати вишивку і прикраси, які до душі саме вам.

Рюкзак хендмейд від всесвітньо відомого виробника коштує шалено дорого. Зате ви можете купити рюкзак нітрохи не гірше у наших майстрів, а ціна буде набагато нижче. Щоб вибрати своє, ви можете ознайомитися з роботами майстрів на нашому сайті. Тут можна знайти рюкзаки з кельтським орнаментами і японської вишивкою, з народними мотивами, прикрашені гобеленами і абстракціями, з бісером, тисненням і аплікаціями. Просто прислухайтеся до себе!