Рюкзаки ручної роботи

1950 грн.
2665 грн.
2665 грн.
2665 грн.
1246 грн.
Проданий
1246 грн.
4750 грн.
5299 грн.
4600 грн.
Проданий
1380 грн.
Проданий

Рюкзаки ручної роботи - чудовий подарунок і студенту, і школяру, і молодій мамі. Головне - вибрати правильний.

Вибираємо свою модель рюкзака

Будь-рюкзак повинен бути комфортним, а це можливо лише тоді, коли у нього надійна підкладка і широкі міцні лямки. Ще він повинен бути міцним та мати міцну прошивку. Крім того, рюкзак повинен бути водонепроникним. Добре, якщо у нього є кишеня для електроніки. Найміцніші матеріали - натуральна шкіра і полотняна тканина. Рюкзаки ручної роботи в даному випадку найнадійніші. 

Вибирайте рюкзак виходячи з ваших потреб, соціального статусу та способу життя. Так, якщо ви ведете активний спосіб життя, вибирайте виріб полотняний або брезентовий, а якщо ви захоплюєтеся альпінізмом, більшу частину дня проводите не на ногах, а на велосипеді, то вам більше підійдуть рюкзаки з нейлону. Чарівній юній пані підійде гламурний і легкий рюкзачок без особливих вимог до міцності, а якщо ваше життя непередбачуване - купіть собі сумку-рюкзак, яка швидко трансформується. Наш магазин пропонує тільки рюкзаки ручної роботи, і серед усього їх розмаїття ви точно знайдете свою модель.

Чому варто купити рюкзак ручної роботи?

Рюкзак хендмейд дуже відрізняється від виробів масового виробництва в кращу сторону:

  • По-перше, ручні шви міцніші. Все-таки рука майстра надійніше, ніж машинний шов;
  • Матеріали більш високої якості. Дизайнер сам відповідає за те, з чого він створює свої вироби, тому і шкіра, і тканини, і підкладка будуть надійними і не порвуться в самий "потрібний" момент;
  • Якісна фурнітура та прикраси. Знову-таки, майстер підбирає їх сам і знає, що він обрав.
  • І нарешті, це унікальний дизайн. Купуючи таку річ, ви будете впевнені в тому, що більше ні в кого такої не буде. Більш того, якщо ви замовляєте його у майстри, ви можете вибрати вишивку і прикраси, які до душі саме вам.

Рюкзак хендмейд від всесвітньо відомого виробника коштує шалено дорого. Зате ви можете купити рюкзак нітрохи не гірше у наших майстрів, а ціна буде набагато нижче. Щоб вибрати своє, ви можете ознайомитися з роботами майстрів на нашому сайті. Тут можна знайти рюкзаки з кельтським орнаментами і японської вишивкою, з народними мотивами, прикрашені гобеленами і абстракціями, з бісером, тисненням і аплікаціями. Просто прислухайтеся до себе!