Сережки з малахітом

Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Чирко Олена
Автор: Для Щастя
420 грн.
Автор: Для Щастя
Проданий
Автор: Борзаковська Тетяна
140 грн.
Автор: Гушинець Галина
490 грн.
Автор: Владико Олена
392 грн.
Автор: Попова Ольга
392 грн.
Автор: Briolet Stone
238 грн.
Автор: Для Щастя
Проданий
Автор: Вит Анастасія
Проданий

Доставка по всій Україні

Ексклюзивні вироби ручної роботи

Оплата готівкою при отриманні

Повернення без питань

Сережки з малахітом – витонченість у простоті

Усі жінки люблять носити предмети біжутерії, і в кожної свої особливі смаки. Сережкам з малахітом віддають перевагу багато жінок через унікальний колір, що варіюється від яскравих до глибоких темних відтінків, а також із різними унікальними мотивами. Бувають сережки з неповторними текстурованими маленькими вкрапленнями, роблячи кожний екземпляр ідентичним, незалежно від складності оправи. Можна купити сережки з малахітом з ексклюзивним природним відбитком.

Усі зразки виготовлені з дорогоцінних металів, у тому числі із золота та срібла. Кожний самоцвіт ідеально підходить до свого обрамлення. Малахітові сережки мають теплий і холодний відтінки.

Ціни на сережки ручної роботи – справжня знахідка!

Наша робота оптимізована – поставки здійснюються прямо від виробників і без посередників. Цей момент виключає продаж підробок. До того ж тут можна купити сережки з малахітом за хорошою ціною.

Порадуйте себе та своїх близьких вишуканою річчю. Придбаваючи розкішні сережки, назавжди залишаєшся шанувальником цього дарунка природи.

У магазині позиція товару представлена в розширеному асортименті, що дає можливість легко підібрати модель на будь-який смак і з високою якістю.


 
© Всі права застережено