Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок з нами Співпраця
ua ru

Спідниці з вишивкою

Оновлено: 21.06.2018
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: 2KOLYORY
1500 грн.
Автор: 2KOLYORY
1500 грн.
Автор: 2KOLYORY
2500 грн.
Автор: 2KOLYORY
2500 грн.
Автор: Chichka
850 грн.
Автор: Студія вишивки "Срібний птах"
770 грн.
Автор: Городецька Світлана
2240 грн.
Автор: ЕтноДім
2600 грн.
Автор: ЕтноДім
2600 грн.
Автор: ЕтноДім
2600 грн.
Автор: FOBERINI
5500 грн.
Автор: FOBERINI
4400 грн.
Автор: FOBERINI
3300 грн.
Автор: FOBERINI
1980 грн.
Автор: FOBERINI
3300 грн.
Автор: FOBERINI
6160 грн.
Автор: 2KOLYORY
900 грн.

Спідниця під вишиванку – сучасно і стильно

Купуючи вишиванку, кожна з красунь постає перед потребою купити спідницю в українському стилі. Це може бути спідниця з вишивкою або просто українська спідниця відповідного крою. У будь-якому випадку, такий виріб має доповнювати образ особливим колоритом і неповторністю.

Спідниця-вишиванка – красиво і зручно

Підбираючи низ до вбрання в етностилі, важливо вміти правильно розставити акценти. Адже надлишок елементів декору, нічим не виправданий, може перекреслити привабливість кожного окремого предмета гардеробу. Тому спідниця по-українськи повинна доповнювати сорочку або блузу, але не перекреслювати її.

Якщо сорочка, яку Ви плануєте носити зі спідницею, має багатий яскравий орнамент, потрібно зупинити свій вибір на спідниці-вишиванці більш скромного вигляду. І навпаки – скромна вишивка зверху допускає досить сміливий декор низу.

Які вишиті спідниці ми пропонуємо?

В пропозиції нашого арт-бутіка – ексклюзивні моделі, здатні зачарувати в коротку мить. Ми продаємо тільки унікальні товари від талановитих майстрів. Всі позиції проходять ретельний відбір перед тим, як стати частиною каталогу. Таким чином, тільки 10% пропонованих нам виробів потрапляють у продаж.

Перелік продукції передбачає спідниці з орнаментом різного крою. З матеріалів допустимими стали:

Спідниця до вишиванки – ідеальне придбання

Моделі нашого асортименту передбачають оптимальну відповідність до сорочок в етнічному стилі. Українські орнаменти нанесені з особливою дбайливістю. Тут немає ніяких надмірностей – тільки прийнятні візерунки. Зразки, куплені у нас, будуть відмінно виглядати в тандемі з оригінальними блузами з елементами вишивки.

Вибирайте спідницю-вишиванку вже сьогодні, щоб завтра радувати всіх своєю жіночністю і оригінальністю. Ми гарантуємо своєчасну доставку як в регіони України, так і за кордон. Замовлення можна оформити на офіційному сайті або за допомогою телефонного дзвінка.