Спідниці до вишиванок

8800 грн.
920 грн.
910 грн.
2240 грн.
Проданий
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний

➤ Чому варто купити вишиту спідницю ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські вишиті спідниці ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість жіночих спідниць вишиванок хенд-мейд?

Ціна на вишиті спідниці залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати вишиту спідницю в магазині UkrainArt?

Всі вишиті спідниці, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати спідницю на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати вишиту спідницю під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть вишити спідницю під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Спідниця під вишиванку – сучасно і стильно

Купуючи вишиванку, кожна з красунь постає перед потребою купити спідницю в українському стилі. Це може бути спідниця з вишивкою або просто українська спідниця відповідного крою. У будь-якому випадку, такий виріб має доповнювати образ особливим колоритом і неповторністю.

Спідниця-вишиванка – красиво і зручно

Підбираючи низ до вбрання в етностилі, важливо вміти правильно розставити акценти. Адже надлишок елементів декору, нічим не виправданий, може перекреслити привабливість кожного окремого предмета гардеробу. Тому спідниця по-українськи повинна доповнювати сорочку або блузу, але не перекреслювати її.

Якщо сорочка, яку Ви плануєте носити зі спідницею, має багатий яскравий орнамент, потрібно зупинити свій вибір на спідниці-вишиванці більш скромного вигляду. І навпаки – скромна вишивка зверху допускає досить сміливий декор низу.

Які вишиті спідниці ми пропонуємо?

В пропозиції нашого арт-бутіка – ексклюзивні моделі, здатні зачарувати в коротку мить. Ми продаємо тільки унікальні товари від талановитих майстрів. Всі позиції проходять ретельний відбір перед тим, як стати частиною каталогу. Таким чином, тільки 10% пропонованих нам виробів потрапляють у продаж.

Перелік продукції передбачає спідниці з орнаментом різного крою. З матеріалів допустимими стали:

  • Льон;
  • Габардин;
  • Євросітка;
  • Трикотаж;
  • Вовна;
  • Поєднання бавовни з поліестером;
  • Костюмна тканина та інші.

Спідниця до вишиванки – ідеальне придбання

Моделі нашого асортименту передбачають оптимальну відповідність до сорочок в етнічному стилі. Українські орнаменти нанесені з особливою дбайливістю. Тут немає ніяких надмірностей – тільки прийнятні візерунки. Зразки, куплені у нас, будуть відмінно виглядати в тандемі з оригінальними блузами з елементами вишивки.

Вибирайте спідницю-вишиванку вже сьогодні, щоб завтра радувати всіх своєю жіночністю і оригінальністю. Ми гарантуємо своєчасну доставку як в регіони України, так і за кордон. Замовлення можна оформити на офіційному сайті або за допомогою телефонного дзвінка.