Спідниці до вишиванок

1500 грн.
1500 грн.
2500 грн.
2500 грн.
850 грн.
770 грн.
2240 грн.
2600 грн.
2600 грн.
2600 грн.
5500 грн.
4400 грн.
3300 грн.
1980 грн.
6160 грн.

➤ Чому варто купити вишиту спідницю ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські вишиті спідниці ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість жіночих спідниць вишиванок хенд-мейд?

Ціна на вишиті спідниці залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати вишиту спідницю в магазині UkrainArt?

Всі вишиті спідниці, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати спідницю на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати вишиту спідницю під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть вишити спідницю під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Спідниця під вишиванку – сучасно і стильно

Купуючи вишиванку, кожна з красунь постає перед потребою купити спідницю в українському стилі. Це може бути спідниця з вишивкою або просто українська спідниця відповідного крою. У будь-якому випадку, такий виріб має доповнювати образ особливим колоритом і неповторністю.

Спідниця-вишиванка – красиво і зручно

Підбираючи низ до вбрання в етностилі, важливо вміти правильно розставити акценти. Адже надлишок елементів декору, нічим не виправданий, може перекреслити привабливість кожного окремого предмета гардеробу. Тому спідниця по-українськи повинна доповнювати сорочку або блузу, але не перекреслювати її.

Якщо сорочка, яку Ви плануєте носити зі спідницею, має багатий яскравий орнамент, потрібно зупинити свій вибір на спідниці-вишиванці більш скромного вигляду. І навпаки – скромна вишивка зверху допускає досить сміливий декор низу.

Які вишиті спідниці ми пропонуємо?

В пропозиції нашого арт-бутіка – ексклюзивні моделі, здатні зачарувати в коротку мить. Ми продаємо тільки унікальні товари від талановитих майстрів. Всі позиції проходять ретельний відбір перед тим, як стати частиною каталогу. Таким чином, тільки 10% пропонованих нам виробів потрапляють у продаж.

Перелік продукції передбачає спідниці з орнаментом різного крою. З матеріалів допустимими стали:

  • Льон;
  • Габардин;
  • Євросітка;
  • Трикотаж;
  • Вовна;
  • Поєднання бавовни з поліестером;
  • Костюмна тканина та інші.

Спідниця до вишиванки – ідеальне придбання

Моделі нашого асортименту передбачають оптимальну відповідність до сорочок в етнічному стилі. Українські орнаменти нанесені з особливою дбайливістю. Тут немає ніяких надмірностей – тільки прийнятні візерунки. Зразки, куплені у нас, будуть відмінно виглядати в тандемі з оригінальними блузами з елементами вишивки.

Вибирайте спідницю-вишиванку вже сьогодні, щоб завтра радувати всіх своєю жіночністю і оригінальністю. Ми гарантуємо своєчасну доставку як в регіони України, так і за кордон. Замовлення можна оформити на офіційному сайті або за допомогою телефонного дзвінка.