Жіноча вишиванка "Гармонія"

NewCondition
Розмір:

Опис:

Жіноча вишиванка оливкового кольору пошита з високоякісного натурального льону. Вишивка червоно-бордового кольору виконана бавовняними нитками. Туніка прикрашена автентичним геометричним орнаментом, характерним для Карпатського регіону. Декоративні шви на горловині «Збиранка» та «Пухлики» на рукавах – ручна робота. З боків вишита туніка має неглибокі кишені. Оливковий – це природний, натуральний колір, він володіє особливим відтінком спокою і впевненості, дарує відчуття захищеності, гармонії і комфорту. Оливковий і бордовий – прекрасне поєднання, кольори підсилюють один одного і виглядають дуже благородно і вишукано.

Символіка вишивки: Ромб – це символ родючості, загальний символ жіночої основи в природі. Трикутник символізує батька, матір і дитину. Це – символ божественої Трійці. Трикутник, обернений вершиною вгору, є сонячним і має символіку життя, вогню, полум’я, є символом чоловічої основи, духовності. Це також трійця любові, істини, мудрості. Трикутник, обернений вершиною вниз, є символом, пов’язаним з Місяцем, жіночою основою, водою, символізує Велику матір, Богиню-Рожаницю.

Переваги: ​​Старовинні техніки виконання швів – ручна робота.

Деталі: Вишиванка жіноча прикрашена вишивкою хрестиком, застібка-гудзик на манжетах з натуральної мушлі, дві пари зав’язок на передній поличці уздовж виробу, пояс, невеликі розрізи з боків, декоровані вишивкою.

Склад: високоякісний льон.

Зроблено в Україні.

Схожі товари