Сукня-туніка «Катерина»

NewCondition
Розмір:

Опис:

Якщо Вашого розміру немає в наявності,
термін виконання складає до 14-ти днів.


Вишита сукня-туніка від FOBERINI чорного кольору, з аутентичним українським орнаментом з Івано-Франківської області. Геометричний орнамент виконаний чорними нитками по чорнiй тканинi. З боків сукня «Катерина» має розрізи. Перед сукні прикрашений двома парами чорних китиць. Рукава доповнюють волани, які затягуються китицями з чорною бахромою. Сукня довжиною до підлоги підійде стильним дівчатам, готовим бути в центрі уваги, і які вміють поєднувати елементи одягу з різних стилів.

Символіка вишивки: У вишивці використаний орнамент Івано-Франківської області, різноманітні геометричні візерунки якої славляться своєю колоритністю. Головним символом на вишиванці є ромб, що символізує богиню землі – він оберігає, дарує щастя та сприяє родючості. Візерунок у вигляді трикутника є символом сонця, джерела трьох головних начал – світла, тепла і життя. Чорний колір є символом землі, родючості.
Переваги: ​​Аутентична українська вишивка Івано-Франківської області, натуральний льон. Вишивка чорними нитками по чорнiй тканини.

Деталі: Вишивка хрестиком, двi пари зав’язок з китицями. Розрізи в бічних швах.

Склад: Льон 100%.

Взуття: Kachorovska Atelier

Зроблено в Україні

Схожі товари