Сукня туніка вишиванка “Первоцвіт” бірюза

NewCondition
Розмір:

Опис:

Деталі: вільний крій, рукав реглан з широким  манжетом, на зап’ясті регулюється зав’язками з китицями , центральна планка має потайні застібки-кнопки , кишень розміщені в бокових швах

Техніка вишивки: гладь

Склад: тканина – льон, нитки – віскоза

Сукня-туніка  «Первоцвіт» – це річ, яка має бути в твоєму гардеробі.

Вишита сукня-туніка  «Первоцвіт»  пошита  з натурального високоякісного льону молочного кольору вишита помаранчевою та яскраво-блакитною нитками.  Рукав прикрашений автентичним  писанковим орнаментом , доповнений  зав’язками з китицями на зап’ясті, що дозволяє обирати та самостійно створювати образ який відповідає настрою та  події. Довжина сукні-туніки вище коліна, має вишиті вставки по боках та кишені,в комплект іде пояс. Вільний крій та потаємні застібки спереду роблять її зручною та універсальною.

Символіка орнаменту:

В основі орнаменту лежить зображення весняної квітки –первоцвіт. Любить та шанує її наш народ, тому, напевно, рослина і оточена безліччю красивих легенд  і повір’їв. Суцвіття первоцвіту схоже на в’язку ключів, якими весна відкриває двері в літо. За легендою рослина виросла на тому місці, де Святий Петро впустив ключі від раю, Також у багатьох країнах вірили, що первоцвіт приносить удачу і оберігає від негараздів.

Схожі товари