Туніка "Аквамарин"

NewCondition
Розмір:

Опис:

Якщо Вашого розміру немає в наявності,
термін виконання складає до 14-ти днів.


Вишита туніка від Foberini білого кольору, з автентичним українським орнаментом з Івано-Франківської області. Геометричний орнамент виконаний блакитними нитками по білій тканині. З боків туніка «Аквамарин» має розрізи. Перед туніки прикрашений двома парами блакитних кистей. Рукава доповнюють волани, які затягуються китицями з блакитною бахромою. Туніка довжиною в підлогу підійде стильним дівчатам, готовим бути в центрі уваги, якi вміють поєднувати елементи одягу з різних стилів. Пишні рукави можна носити як затягнутими на зав’язках, так і у вільному прямому вигляді. Це не тільки ідеальний одяг для пляжу на додаток до купальнику, але і ефектний елемент літнього вбрання в поєднанні з топом і шортами.

Символіка вишивки: У вишивці використаний орнамент Івано-Франківської області, різноманітні геометричні візерунки якої славляться своєю колоритністю. Головним символом у вишиванці на туніці є ромб, що символізує богиню землі – він оберігає, дарує щастя та сприяє родючості. Візерунок у вигляді трикутника є символом сонця, джерела трьох головних начал – світла, тепла і життя. Блакитний – колір небосхилу і води. Є символом очищення, душевного спокою.

Переваги: ​​Автентична українська вишивка Івано-Франківської області, натуральний льон. Пишні рукави можна носити як затягнутими на зав’язках, так і у вільному прямому вигляді.

Деталі: Вишивка хрестиком, дві пари зав’язок з пензликами. Розрізи в бічних швах.

Склад: Льон 100%.

Зроблено в Україні

Схожі товари