Туніка вишиванка "М’ята"

NewCondition
Розмір:

Опис:

Якщо Вашого розміру немає в наявності,
термін виконання складає до 14-ти днів.

Жіноча туніка благородного м’ятного кольору вишита синім візерунком, характерним для Карпатського регіону. Це вибір для дівчат, які люблять одягатися сміливо, яскраво, стильно і в той же час вміють завжди виглядати дуже жіночно. Туніка вишиванка пошита з високоякісного натурального льону і має прямий крій. Бірюзовий колір символізує відкритість до спілкування, сердечність, впевненість в собі і незалежність.

Символіка вишивки: Найпоширенішим орнаментом української вишивки був геометричний орнамент, головні елементи якого становили ромбики з загогулінками. Вони згідно з  стародавніми слов’янськими повір’ями, втілювали богиню землі, служили добрим охоронним символом, який приносить щастя і сприяє родючості. А в трикутниках втілена ідея триєдності природи Всесвіту: неба, Землі і людини. Цей знак також символізує батька, матір і дитину. Це – символ божественої Трійці.

Переваги: ​​Автентичний український орнамент.

Деталі: Туніка прикрашена вишивкою хрестиком, рукав – короткий, пояс, дві пари зав’язок на передній поличці уздовж виробу, невеликі розрізи з боків, декоровані пензликами -кутасиками.

Склад: високоякісний льон.

Зроблено в Україні.

Схожі товари