Вишиванка "Колосок"

NewCondition
  • Код: 035
  • Автор: FOBERINI
  • Категорії: Вишиванки, Жіночі вишиванки, Сорочки
  • Матеріали: Льон 100%
  • Наявність: Є в наявності
  • Доставка в межах України по тарифам перевізника
    + оплата за зворотню доставку коштів
  • Таблиця розмірів

Розмір:

Опис:

Вишиванка FOBERINI “Колосок” молочного кольору, з автентичним українським орнаментом. Старовинний візерунок виконаний рожевими, коричневими нитками та нитками болотного кольору. Рукава доповнюють волани, які затягуються китицями з бахромою. Вишиванка виконана з тонкого натурального льону, що дозволить комфортно почувати себе навіть в самий спекотний літній сезон. Коли ви будете рухатися, незвичайний крій у вигляді фрака буде елегантно відкривати Вашу спину за допомогою глибокого розрізу. Пишні рукави можна носити як затягнутими на зав’язках, так і у вільному прямому вигляді.

Символіка вишивки: Головним символом у вишиванці є Рожаниця. Рожаниці – слов’янські жіночі божества, супутниці Бога Рода. Це один з найдавніших і найсильніших слов’янських оберегів, міць якого пройшла через багато століть і існує сьогодні, допомагаючи багатьом сучасним жінкам. Оберіг “Рожаниця» має унікальне значення це – символ родючості. Це жіночий символ, який покликаний допомагати майбутньої матері. Символізує богиню землі, оберігає, дарує щастя. Оберіг приносить добру долю батькам і дітям, лад і добробут сім’ї, жінкам подарує щасливе материнство. Свою власницю дає міцне здоров’я, вміння швидко і з радістю вести господарство, розкриває кулінарний талант (який, без сумніву є у будь-якої Жінки, але у багатьох просто спить), а також талант до будь-якого жіночого рукоділля. Крім іншого, оберіг наділяє свою Господиню сильну інтуїцію і даром передбачення.

Переваги: ​​Автентична вишивка, натуральний льон. Пишні рукави можна носити як затягнутими на зав’язках, так і у вільному прямому вигляді.

Деталі: Вишивка хрестиком, зав’язки з китицями.

Склад: Льон 100%.

Схожі товари

Рейтинг тавару: 0 (Відгуків: 0)
Додати відгук