Сукня-вишиванка "Синя троянда"

NewCondition

Опис:

Якщо Вашого розміру немає в наявності,
термін виконання складає до 14-ти днів.


Сукня-вишиванка від FOBERINI блакитного кольору, з автентичним українським орнаментом, характерним для Житомирської області. Квітковий орнамент виконаний синіми і жовтими нитками. Плаття коротке, крій сукні трапецієподібний, розширений до низу.

З боків плаття-вишиванка «Синя троянда» має неглибокі кишені, з боків вставлені вишиті клини. V-подібний виріз прикрашений трьома парами двоколірних китиць та бахромою. У комплекті до сукні передбачено пояс із китицями на кінцях.

Символіка вишивки: В українській культурі всі відтінки синього кольору вважалися найпотужнішим оберегом, тому що він символізує небо і воду, очищення, позбавлення від хвороб та душевний спокій. Жовтий колір в українській культурі символізує золоте сонце, краплі запашного меду, і є символом достатку.

В орнаменті сукні-вишиванки «Синя троянда» використаний стилізований мотив троянди, яка в українській традиції є символом сонця, зірок, любові та краси.

Переваги: ​​Старовинні техніки виконання швів – ручна робота.

Деталі: Рукава типу «реглан» в зоні передпліччя прикрашені вишивкою і старовинною декоративною технікою «Пухлик». Низ рукава вільного облягання і горловина сукні-вишиванки так само оброблені вручну за допомогою старовинної української техніки «Збиранка».

Склад: Високоякісний 100% -вий український льон

Зроблено в Україні.

Схожі товари