Прикраси ручної роботи

2646 грн.
2099 грн.
504 грн.
588 грн.
Тимчасово недоступний
1092 грн.
1260 грн.
1680 грн.
560 грн.
2240 грн.
2730 грн.
2240 грн.
728 грн.
1540 грн.
1750 грн.
2975 грн.
420 грн.
2744 грн.

➤ Чому варто купувати прикраси ручної роботив інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські прикраси ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Скільки коштують хенд-мейд прикраси?

Ціна на прикраси залежить від складності виробу, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати прикраси в магазині UkrainArt?

Всі прикраси представлені в каталозі мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати прикраси на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати прикрасу під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити прикраси під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Прикраси ручної роботи — унікальність сьогодні в тренді!

Авторські прикраси —  перший спосіб створити неповторний образ для себе. Жодна із запропонованих прикрас ручної роботи не строрюється в кількох варіантах, а це дозволяє власниці прикраси бути впевненою у своїй унікальності.

Чому прикраси хенд мейд увійшли в моду?

Тривалий час до творчості ентузіастів, що створюють вироби цікавого дизайну, ставлення було дещо іронічним. Цінувалися виключно декоративні дрібниці, створені на державних фабриках.

Це пояснювалося не тим, що споживачі втратили інтерес до оригінальності чи унікальності, а відсутністю в приватному секторі обладнання для складних маніпуляцій, та й самі матеріали були дефіцитними. Зараз професійні дизайнери, художники мають необмежені можливості втілювати свої задуми. Відкриті кордони дозволяють без обмежень купувати компоненти та технічні засоби для створення прикрас в ручну. Тепер реалізувати творчу ідею в рукотворному виробі — просто.

В результаті народилися творіння, які приваблюють справжніх цінителів краси.

Окремим сегментом є декор в етностилі. Причиною зростання попиту стало відродження національної самосвідомості, активізація міжнародного співробітництва та туристичного руху. Такі авторські прикраси ручної роботи стануть чудовим нагадуванням про Україну.

Кожен творець вкладає в шедеври свою філософію. Хтось підкреслює приналежність до християнства або симпатії до вірувань предків, створює обереги на всі випадки життя.

Відвідувачі у нас купують саморобні прикраси на подарунок. Нас рекомендують стилісти зіркових персон, також обирають люди із хорошим смаком, що воліють виділитися з колективу ручною прикрасою.

Зручний фільтр, постійне оновлення асортименту, знижки та оприлюднення різноманітних акцій також сприяють популяризації таких прикрас.

Кожен автор має свою сторінку, що сприяє спрощенню пошуку декоративних предметів певної стилістики.

Які прикраси хенд мейд подані на нашому ресурсі?

У нас можна знайти:

Існує можливість купити прикраси ручної роботи по одній або в комплекті. Ми представили різнопланові набори: одні освіжать щоденний образ, оскільки пасують до ділового костюму, інші — перетворюють жінку в королеву балу, адже створені для найурочистіших моментів.

Матеріали для оригінальних виробів

Для виготовлення було відібрано сировину, яка не тільки цікаво виглядає, але зберігає зовнішній вигляд надовго. Зокрема, цінні компоненти включені в ювелірні прикраси ручної роботи. Фурнітура зі спеціальних сплавів, із золотим напиленням не буде дратувати при контакті шкіру. Натуральний камінь - агат, гранат, фіаніт, бірюза, кварц, лабрадорит, смарагд — залишаться актуальними навіть через десятиліття. Перли в багатьох сім'ях передаються у спадок, тому стануть справжньою інвестицією в сімейну історію.

Скло особливої обробки — лемпворк, дорогі сорти бісеру обов'язково виділять власницю хенд мейд прикрас, притягують до неї увагу оточуючих. Присутні товари з усілякою вишивкою, стильні шкіряні дрібниці. Для любителів етнічних мотивів серед наших пропозицій є керамічні та коралові товари.

Велика кількість моделей оригінальних прикрас — обирайте авторські прикраси різних розмірів, форми, забарвлення.

Важливо, що ми презентуємо прикраси hand made різнопланових цінових категорій. Дозволити собі бути найкрасивішою зможе навіть школярка або студентка. При цьому поряд з бюджетним варіантом присутні ексклюзивні ювелірні прикраси ручної роботи.

Ми висуваємо високі вимоги до всіх охочих співпрацювати з нами. Дизайнерські прикраси ручної роботи повинні відповідати критеріям якості:

  • ефектний зовнішній вигляд;
  • відповідність модним тенденціям;
  • самобутність;
  • гігієнічність: для виготовлення не алергенні матеріали, які не спровокують відхилень в стані шкірних покривів;
  • зносостійкість: якісні кріплення, міцні петлі, відмова від надмірно тендітних матеріалів.

Жорсткий відбір наших менеджерів проходять тільки 10% виробів від майстрів, які звернулися до нас.

Як купити авторські прикраси ручної роботи?

Авторські ювелірні прикраси ручної роботи та скромні прикраси хенд мейд можуть купити не тільки клієнти з України. Доставка можлива в країни Європи, обох Америк, Австралії. Не доставляємо товари в Росію, Білорусь.

  • Транспортування досить оперативне, з залученням при необхідності засобів авіації.
  • Всі ексклюзивні прикраси ручної роботи акуратно упаковуються - вони нітрохи не постраждають при перевезенні.
  • Оплата зручним способом. Зокрема, закордонні покупці віддають перевагу платіжній системі Pay Pal.

Зображення на сайті точно відображають зовнішність товарів, але якщо з якоїсь причини придбання не відповідає очікуванням, його можна повернути. Перед оформленням замовлення радимо звернути увагу на розміри - це буде гарантією, що придбання на дівчатах або леді буде виглядати так само вишукано, як на фотографії.

Пам‘ятайте: в наші дні нарешті гідно оцінили ручну роботу — прикраси, в яких живе душа художника. Не втрачайте шанс стати володаркою сучасних шедеврів від найбільш обдарованих митців!