Прикраси на шию

630 грн.
1190 грн.
1050 грн.
1190 грн.
2030 грн.
952 грн.
630 грн.
770 грн.
938 грн.
2646 грн.
2660 грн.
2660 грн.
1330 грн.
2632 грн.
840 грн.
 • Sunflower
 • Автор: Рибій Христина
Проданий
1680 грн.
 • БЕРЕЖИНА
 • Автор: НаМістика від Людмили Данилової
1400 грн.
1302 грн.
168 грн.
3220 грн.
Тимчасово недоступний
910 грн.
490 грн.

Ось уже багато століть прикраси на шию не залишаються без уваги дам. За таку кількість часу, людство змогло придумати безліч кольє, намиста, намиста, виконані із найрізноманітніших матеріалів. Головне завдання будь-якої прикраси - це допомогти в створенні гармонійного стильного образу. На жаль, далеко не всі мають уявлення, як правильно носяться різні дрібнички такого типу. Перш ніж купити прикрасу на шию, рекомендується вияснити, з чим вона поєднується, для яких випадків найбільш актуальна.

Різноманіття пропозицій в світі прикрас на шию

У спеціалізованих магазинах сьогодні зустрічаються різні види біжутерії, а також вироби з дорогих матеріалів. Будь-яка жінка знайома із класичними варіантами, проте користуються попитом ще й ексклюзивні, які тільки починають набирати популярність.

В якості найбільш затребуваних варіантів виділяються такі:

 1. Буси. Відомий варіант біжутерії, який має багатовікову історію. Візуально, це довга нитка прикрашена намистинами. Кількість намистин, їх розмір, довжина нитки можуть різнитись.
 2. Кольє. Особлива коштовність, де середина чітко визначена. Зазвичай, центр значно більший в ширину, ніж інші елементи. Обов'язково оснащений замочком для застібання.
 3. Кулон. Одинична підвіска, фіксується на шнурку. Носять поверх одягу. Для виготовлення використовуються натуральні матеріали. Замочок для застібання не обов’язковий.
 4. Чокер. Подібні речі дуже своєрідні. Щільно охоплює шию і фіксується. Може виконуватися зі шкіри, тканини, пластика, інших матеріалів. Головне - це присутність замочка.
 5. Намисто. Ще один тип жіночої "дрібнички", яка розміщується близько до шиї. Можна комбінувати в кілька рядів. Для виготовлення використовується широкий спектр матеріалів.
 6. Колье-джгут. Новинка в світі жіночих дрібниць. Для створення застосовується якісний бісер, на додачу може бути виконано зі шкіри.
 7. Косинка. Дійсно найкреативніший виріб, адже являє собою красивий елемент із додатковим декором.

Всі перераховані прикраси для області шиї користуються попитом. Намиста, намиста, кулони - це класичний варіант, а ось джгути та косинки - вже нові напрямки хендмейду.

Чи правильно ви носите такі прикраси?

Прикраса на шию потрібна не просто так. Вона потрібна, щоб завершити створений образ. Крім того, виріб дозволяє приховати деякі недоліки даної зони, підкреслити достоїнства жінки. Кілька порад, які дозволять правильно носити такі вироби, без шкоди загальному вигляду.

Перш за все, потрібно визначити довжину. Короткі - до 50 см, довгі - ті, що закінчуються на рівні в 80-90 см. Перший тип аксесуарів підходить для будь-якого одягу, а ось другий - виключно для класичних суконь, поверх одягу.

Суттєвою характеристикою є колір. Найголовніше правило - колір аксесуарів не повинен бути ідентичним до кольору луку. Слід правильно підбирати вироби , враховувати призначення. Наприклад, на прийом, краще надягати вироби з натурального матеріалу, а ось для походу в кіно, можна купити біжутерію на шию, виконану на основі дерева, пластика, тканини. Важливим моментом є поєднання виробів та кольору волосся дами. Для блондинок рекомендуються до придбання аксесуари теплих та світлих відтінків. Брюнеткам підійдуть яскраві, соковиті тони в подібних «дрібнички».

Чи необхідно враховувати комплекцію при виборі?

Якщо ви вирішили купити прикраси на шию, то важливо взяти до уваги ще одну деталь - власну комплекцію. Тут рекомендується враховувати такі нюанси:

 • тендітним, невисоким дівчатам найкращим чином підійдуть речі невеликого розміру. Великі теж підійдуть, важливо, щоб вони не виділялись на фоні образу;
 • іншим відмінно підійдуть дещо крупніші елементи, оскільки дрібна біжутерія тільки «загубиться» на їхньому тлі;
 • дамам, у яких красива коротка шия, варто повністю відмовитися від кольє і чокерів, оскільки вони ще більше укоротять цю зону;
 • жінки, яких природа нагородила довгою шиєю, погіршать ситуацію, якщо будуть використовувати довгі кулони та ланцюжки. Ідеальним рішенням стануть саме чокери чи кольє-стійки.

У будь-якому випадку, більше 3-ох аксесуарів за раз надягати не рекомендується. Це набагато важче поєднати. Навіть з двома підвісками важливо підбирати прикраси дуже акуратно, оскільки довжина повинна відрізнятися.

Чому варто віддавати перевагу авторським прикрасам на шию?

Прикраси, виконані вручну не просто красиві і оригінальні, але єдині в своєму роді. Вибір відповідного комплекту або одиничної дрібнички можна робити без побоювання, що у сусідки або подруги виявиться такий ж кулон або намисто. Хендмейд прикраси не можна віднести до дешевих, тому що хендмейд завжди цінувався та продовжує стояти на порядок вище, ніж заводські товари. Останнє по-порядку, але не по значенню, кожен автор вкладає в свою саморобку частинку своєї душі. Коштовність дозволить новій хазяйці відчувати себе затишно й впевнено.

Де купити хороші авторські прикраси в Києві?

Відвідавши наш інтернет-магазин, ви зможете без проблем придбати відповідні кулони та підвіски авторської роботи. Варто уважно поставитися до вибору, оскільки асортимент дуже різноманітний, але кожна річ оригінальна та самобутня. Крім широкого вибору ми може запропонувати також доступні ціна на чудові дизайнерські прикраси для шиї та інші аксесуари.