Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок Співпраця +38 (032) 23 55 665 +38 (067) 28 89 108
ua ru

Друк на полотні Вашого фото

Якщо Вам потрібно когось ущасливити класним подарунком або у Вас дома просто гола стіна над диваном, ми Вам пропонуємо ідеальну розв`язку. Завантажте на наступній сторінці будь-яке Ваше фото і ми Вам його повернемо якісно видрукуваним на полотні та оформленим на підрамнику вказаного Вами розміру.

А якщо Вас цікавить друк інших фото, будь-ласка, завітайте в нашу фотобазу, переглянути яку Ви можете за допомогою поданого вгорі меню. Там Вас чекають репродукції творів всесвітньо відомих художників, авторські фото та широкий асортимент інших картин різних мотивів, стилів та жанрів.

Якщо у Вас в Україні рідня, друзі чи знайомі, яких Ви хотіли б ущасливити класним подарунком, ми Вам пропонуємо ідеальну розв`язку. Завантажте на наступній сторінці будь-яке Ваше фото і ми його якісно видрукуваним на полотні та оформленим на підрамнику вказаного Вами розміру доставимо в будь-яку точку України.

Це може бути сімейне, весільне або дитяче фото. Це також може бути картина, яку Ви знімали під час останніх відвідин України, або будь-яке інше зображення, в тому числі і картина з нашої фото-бази, переглянути яку Ви можете за допомогою поданого вгорі меню. Пропонуємо надійний розрахунок через платіжну систему PayPal.

Завантажуючи фото, Ви підтверджуєте, що Ви його самі знімали або володієте дозволом автора на його репродукцію. Ми зберігаємо за собою право відхилити Ваше замовлення, якщо у нас виникнуть будь-які сумніви щодо Ваших прав на репродукцію завантаженого Вами фото або якщо воно своїм змістом може порушити будь-які чинні в Україні законодавчі норми.

Калькулятор цін для стандартного фотодруку
Ширина (см):
Висота (см):
Ціна:
© Всі права застережено