Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок з нами Співпраця
ua ru

Заколки ручної роботи

Оновлено: 14.01.2020
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Жованик-Товстолєс Ірина
252 грн.
Автор: Дігтяр Тетяна
448 грн.
Автор: Дігтяр Тетяна
392 грн.
Автор: Дігтяр Тетяна
392 грн.
Автор: Коцкулич Тетяна
490 грн.
Автор: Коцкулич Тетяна
490 грн.
Автор: Murr Misha
700 грн.
Автор: Творча майстерня Рибка
700 грн.
Автор: Коцкулич Тетяна
490 грн.
Автор: Хомідова Марія
294 грн.
Автор: Коцкулич Тетяна
490 грн.
Автор: Коцкулич Тетяна
490 грн.
Автор: Творча майстерня Рибка
392 грн.
Автор: Творча майстерня Рибка
588 грн.
Автор: Кримовська Софія
280 грн.
Автор: Добровольська Каріне
490 грн.
Автор: Добровольська Каріне
490 грн.
Автор: Гармаш Олена
Проданий

Заколки ручної роботи — практичні прикраси для волосся

Заколки ручної роботи - хороший спосіб виділитися, будь-яка красуня потребує такої речі. Хенд мейд шпильки виконуються із застосуванням в якості декору різноманітних матеріалів:

Як вибрати  красиві заколки для волосся ручної роботи?

Для початку потрібно визначитися з моделлю. Найбільш затребуваними є «автомат» і «краб». Чим довша стрижка, тим актуальніше крабовидні красиві шпильки для волосся.

А розмір залежить від густоти кіс. Якщо модель невелика, вона призначена для тонких і ніжних локонів, шикарні кучері вимагають потужного агрегату для утримання їх в порядку. Купуючи так званий «крабик», звертайте увагу на довжину і гостроту зубців. Гострі зубці будуть травмувати шкіру голови. А надто короткі стануть причиною того, що затиск не буде надійним.

Потужна і зносостійка пружина завершує опис функціонального механізму. Автомат також слід вибирати з урахуванням особливостей шевелюри.

Оптимальний варіант затискачів - легкі по вазі вироби з надійними замками і застібками. Тому виріб досить рідко прикрашають важкими за вагою декоративними елементами. Існують також моделі шпильки-гребінця, декоративних шпильок і інші різновиди аксесуарів.

Для застосування в яких випадках бажано купити заколки для волосся ручної роботи?

Придбання особливої прикраси важливе, якщо дівчині потрібно доповнити вечірнє вбрання. Привід може бути різним - випускний в школі, весілля подруги. Будь-який захід, на якому спокусниця жадає підкреслити свою унікальність - чудовий привід привернути до себе увагу, підкресливши красу незвичайною шпилькою.

Красиві заколки для волосся в Україні пропонують багато торгових точок і інтернет-ресурси. Але в магазинах - вироби масового вжитку, а на сайтах важко оцінити стан робочого механізму. Саме тому в пошуках оригінальної і функціональної моделі багато клієнток приходять до нашого ресурсу.

Ручна робота: заколки повинні відповідати вимогам споживача

Ми пред'являємо до майстрів, яких пропонують свої товари до реалізації, найвищі вимоги. Крім суто естетичних моментів, вони повинні гарантувати функціональність, зносостійкість, гігієнічність виробів. Тільки 10% від загальної кількості художників і дизайнерів, які до нас звернулися, отримують шанс на тривалу співпрацю.

Як купити красиві заколки для волосся в Україні?

Ці вироби створили кілька відомих дизайнерів і художників. Зорієнтуватися в загальній кількості плодів творчості допоможе розроблений адміністрацією фільтр. Товари цього розділу купують для себе, на подарунок, для застосування в професійній діяльності (наприклад, в салонах краси).

Ми пропонуємо споживачам з різних держав на карті світу придбати унікальні речі, вироблені в єдиному екземплярі. Існує можливість доставки в країни Європи, обох Америк, Австралії і Океанії. Ми не доставляємо придбання в Росію і Білорусь. Зручний спосіб розрахунку.