Заколки для волосся

700 грн.
420 грн.
420 грн.
Акція
Заколки для волосся Червоні троянди у зачіску, троянда фламенко
840 грн. 588 грн.
1120 грн.
1120 грн.
840 грн.
Акція
Заколки для волосся Великий чорний бант. Luxury аксесуар для волосся
Акція
Заколки для волосся Великий білий бант. Luxury аксесуар для волосся
Акція
Заколки для волосся Великий бант Україна. Luxury аксесуар для волосся.
Акція
Заколки для волосся Набір з 2 великих атласних бантів. Колекція Прованс
Акція
Заколки для волосся Набір із 2-х великих атласних бантів
560 грн. 476 грн.
Акція
Заколки для волосся Великий атласний бант. Luxury аксесуар для волосся.
1050 грн.
560 грн.
560 грн.
490 грн.
Акція
Заколки для волосся Великий оксамитовий бант. luxury аксесуар для волосся
Акція
Заколки для волосся Великий атласний бант. Luxury аксесуар для волосся.
Акція
Заколки для волосся Великий атласний бант. Luxury аксесуар для волосся.

Заколки ручної роботи — практичні прикраси для волосся

Заколки для волосся ручної роботи - хороший спосіб виділитися, будь-яка красуня потребує такої речі. Хенд мейд шпильки виконуються із застосуванням в якості декору різноманітних матеріалів:

  • шкіра;
  • перли;
  • тканина;
  • різні кристали;
  • метал і інші різновиди сировини.

Як вибрати красиві шпильки для волосся?

Для початку потрібно визначитися з моделлю. Найбільш затребуваними є «автомат» і «краб». Чим довша стрижка, тим актуальніше крабовидні красиві шпильки для волосся.

А розмір залежить від густоти кіс. Якщо модель невелика, вона призначена для тонких і ніжних локонів, шикарні кучері вимагають потужного агрегату для утримання їх в порядку. Купуючи так званий «крабик», звертайте увагу на довжину і гостроту зубців. Гострі зубці будуть травмувати шкіру голови. А надто короткі стануть причиною того, що затиск не буде надійним.

Потужна і зносостійка пружина завершує опис функціонального механізму. Автомат також слід вибирати з урахуванням особливостей шевелюри.

Оптимальний варіант затискачів - легкі по вазі вироби з надійними замками і застібками. Тому виріб досить рідко прикрашають важкими за вагою декоративними елементами. Існують також моделі шпильки-гребінця, декоративних шпильок і інші різновиди аксесуарів.

Для застосування в яких випадках бажано купити заколки для волосся ручної роботи?

Придбання особливої прикраси важливе, якщо дівчині потрібно доповнити вечірнє вбрання. Привід може бути різним - випускний в школі, весілля подруги. Будь-який захід, на якому спокусниця жадає підкреслити свою унікальність - чудовий привід привернути до себе увагу, підкресливши красу незвичайною шпилькою.

Красиві заколки для волосся в Україні пропонують багато торгових точок і інтернет-ресурси. Але в магазинах - вироби масового вжитку, а на сайтах важко оцінити стан робочого механізму. Саме тому в пошуках оригінальної і функціональної моделі багато клієнток приходять до нашого ресурсу.

Ручна робота: заколки повинні відповідати вимогам споживача

Ми пред'являємо до майстрів, яких пропонують свої товари до реалізації, найвищі вимоги. Крім суто естетичних моментів, вони повинні гарантувати функціональність, зносостійкість, гігієнічність виробів. Тільки 10% від загальної кількості художників і дизайнерів, які до нас звернулися, отримують шанс на тривалу співпрацю.

Як купити красиві заколки для волосся в Україні?

Ці вироби створили кілька відомих дизайнерів і художників. Зорієнтуватися в загальній кількості плодів творчості допоможе розроблений адміністрацією фільтр. Товари цього розділу купують для себе, на подарунок, для застосування в професійній діяльності (наприклад, в салонах краси).

Ми пропонуємо споживачам з різних держав на карті світу придбати унікальні речі, вироблені в єдиному екземплярі. Існує можливість доставки в країни Європи, обох Америк, Австралії і Океанії. Ми не доставляємо придбання в Росію і Білорусь. Зручний спосіб розрахунку.