Заколки для волосся

252 грн.
840 грн.
252 грн.
Акція
Заколки для волосся Заколка-автомат для волосся з коллекції «Gardens of Venus» Арт. H488GV
1440 грн. 1152 грн.
560 грн.
210 грн.
210 грн.
392 грн.
308 грн.
349 грн.
419 грн.
560 грн.
560 грн.
560 грн.
126 грн.
392 грн.
588 грн.
Проданий
840 грн.
490 грн.
490 грн.
490 грн.
Проданий
Проданий
Проданий
560 грн.
700 грн.
840 грн.
700 грн.

Заколки ручної роботи — практичні прикраси для волосся

Заколки для волосся ручної роботи - хороший спосіб виділитися, будь-яка красуня потребує такої речі. Хенд мейд шпильки виконуються із застосуванням в якості декору різноманітних матеріалів:

  • шкіра;
  • перли;
  • тканина;
  • різні кристали;
  • метал і інші різновиди сировини.

Як вибрати красиві шпильки для волосся?

Для початку потрібно визначитися з моделлю. Найбільш затребуваними є «автомат» і «краб». Чим довша стрижка, тим актуальніше крабовидні красиві шпильки для волосся.

А розмір залежить від густоти кіс. Якщо модель невелика, вона призначена для тонких і ніжних локонів, шикарні кучері вимагають потужного агрегату для утримання їх в порядку. Купуючи так званий «крабик», звертайте увагу на довжину і гостроту зубців. Гострі зубці будуть травмувати шкіру голови. А надто короткі стануть причиною того, що затиск не буде надійним.

Потужна і зносостійка пружина завершує опис функціонального механізму. Автомат також слід вибирати з урахуванням особливостей шевелюри.

Оптимальний варіант затискачів - легкі по вазі вироби з надійними замками і застібками. Тому виріб досить рідко прикрашають важкими за вагою декоративними елементами. Існують також моделі шпильки-гребінця, декоративних шпильок і інші різновиди аксесуарів.

Для застосування в яких випадках бажано купити заколки для волосся ручної роботи?

Придбання особливої прикраси важливе, якщо дівчині потрібно доповнити вечірнє вбрання. Привід може бути різним - випускний в школі, весілля подруги. Будь-який захід, на якому спокусниця жадає підкреслити свою унікальність - чудовий привід привернути до себе увагу, підкресливши красу незвичайною шпилькою.

Красиві заколки для волосся в Україні пропонують багато торгових точок і інтернет-ресурси. Але в магазинах - вироби масового вжитку, а на сайтах важко оцінити стан робочого механізму. Саме тому в пошуках оригінальної і функціональної моделі багато клієнток приходять до нашого ресурсу.

Ручна робота: заколки повинні відповідати вимогам споживача

Ми пред'являємо до майстрів, яких пропонують свої товари до реалізації, найвищі вимоги. Крім суто естетичних моментів, вони повинні гарантувати функціональність, зносостійкість, гігієнічність виробів. Тільки 10% від загальної кількості художників і дизайнерів, які до нас звернулися, отримують шанс на тривалу співпрацю.

Як купити красиві заколки для волосся в Україні?

Ці вироби створили кілька відомих дизайнерів і художників. Зорієнтуватися в загальній кількості плодів творчості допоможе розроблений адміністрацією фільтр. Товари цього розділу купують для себе, на подарунок, для застосування в професійній діяльності (наприклад, в салонах краси).

Ми пропонуємо споживачам з різних держав на карті світу придбати унікальні речі, вироблені в єдиному екземплярі. Існує можливість доставки в країни Європи, обох Америк, Австралії і Океанії. Ми не доставляємо придбання в Росію і Білорусь. Зручний спосіб розрахунку.