Чоловічі вишиванки

2800 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2520 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2760 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2280 грн.
2280 грн.
2280 грн.
2760 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2760 грн.
2520 грн.
2760 грн.
2760 грн.
3120 грн.
2640 грн.
2640 грн.
2640 грн.
3840 грн.
3960 грн.
3840 грн.
3840 грн.

➤ Чому варто купувати чоловічі вишиванки ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські чоловічі вишиванки ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість чоловічих вишиванок хенд-мейд?

Ціна на чоловічі вишиванки залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати чоловічу вишиванку в магазині UkrainArt?

Всі чоловічі вишиванки, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати вишиванку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати чоловічу вишиванку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити чоловічу вишиванку під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Вишиванка чоловіча — недорогий одяг

Вишиванка чоловіча - річ недорога, демонструє смак людини та її світогляд. Наприклад, популярністю користуються чоловічі вишиті сорочки з національною символікою, зокрема — вишиті хрестиком.

На нашому сайті чоловіча вишиванка представлена у численному асортименті: моделі з довгим та коротким рукавом, з традиційним коміром-стійкою і більш звичним класичним відкидним. Підбирайте речі для великих чоловіків з вирізом на грудях та повноцінної планкою на ґудзиках.

Чоловічі вишиванки ручної роботи з коротким рукавом

Оскільки такий одяг виконує також роль оберега, вибирають її часто саме за орнаментами. Ми пропонуємо вашій увазі такі візерунки:

  • Геометричні (це стилізовані і спрощені старовинні символи);
  • Рослинні візерунки (дубове листя символізує силу, колосся - забезпеченість, кетяги калини - любов, красу, величезну і дружну сім'ю);
  • Патріотичні (у візерунку застосовуються малий герб, кольори прапора тощо).

Вишиті чоловічі сорочки: як правильно вибрати виріб?

Якщо ви маєте намір купити вишиванку чоловічу, першим критерієм для багатьох стає ціна. Хтось для урочистих моментів бажає купити чоловічу вишиванку ручної роботи, в той час як для іншого споживача досить купити футболку вишиванку чоловічу. Другий варіант відноситься до бюджетних - фабрики застосовують машинну технологію прикраси, що істотно знижує собівартість продукції.

Другий фактор, що впливає на вибір - сезон застосування одягу. Ми пропонуємо товари, пошиті з бавовни і льону, натуральна тканина в будь-яку пору року дозволяє користувачеві відчувати комфорт.

Третій нюанс - базовий гардероб. Багато хто прагне купити чоловічу вишиванку ручної роботи, щоб носити її під піджак. Для такого комплекту обсяг декору на передній поличці може бути досить скромним. А ось якщо сорочку намір носити без верхнього одягу, бажано обирати моделі з багатою вишивкою.

Як купити вишиванку чоловічу та отримати замовлення?

Якщо вам потрібна вишиванка чоловіча, купити її досить просто. Фотографії якісні, ви зможете детально розглянути вишивку.

Педантична робота з відбору виробників призвела до того, що вся продукція виняткової якості і відповідає розмірній сітці. Якщо ви замовляєте вишиванки чоловічі великих розмірів, придбаний товар відповідатиме вимогам.

У деяких випадках потрібні парні вироби, наприклад, на весілля. Однакові сорочки можна вибрати з наявних або замовити майстрам індивідуально.

Оскільки бажання замовити чоловічі вишиванки виявляють зацікавлені особи з різних куточків світу, ми налагодили систему розрахунків та доставки, яка дозволяє обслужити максимальну кількість клієнтів.

Товар доставляється вітчизняним споживачам, а також в країни Європи, обох Америк, Австралії.

Товар можна повернути.