Чоловічі вишиванки

2500 грн.
5100 грн.
5100 грн.
5100 грн.
5200 грн.
2200 грн.
2200 грн.
2200 грн.
2200 грн.
Акція
Чоловічі вишиванки Чоловіча сорочка із зеленого льону з геометричною вишивкою Troyan
Акція
Чоловічі вишиванки Чоловіча біла вишиванка з орнаментом в тон Apollo
Акція
Чоловічі вишиванки Чоловіча чорна вишиванка з орнаментом в тон Apollo Black
Акція
Чоловічі вишиванки Чоловіча сорочка з чорним геометричним орнаментом Troyan Dark
2400 грн.
2400 грн.
2400 грн.
2400 грн.
2940 грн.

➤ Чому варто купувати чоловічі вишиванки ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські чоловічі вишиванки ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість чоловічих вишиванок хенд-мейд?

Ціна на чоловічі вишиванки залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати чоловічу вишиванку в магазині UkrainArt?

Всі чоловічі вишиванки, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати вишиванку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати чоловічу вишиванку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити чоловічу вишиванку під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Вишиванка чоловіча — недорогий одяг

Вишиванка чоловіча - річ недорога, демонструє смак людини та її світогляд. Наприклад, популярністю користуються чоловічі вишиті сорочки з національною символікою, зокрема — вишиті хрестиком.

На нашому сайті чоловіча вишиванка представлена у численному асортименті: моделі з довгим та коротким рукавом, з традиційним коміром-стійкою і більш звичним класичним відкидним. Підбирайте речі для великих чоловіків з вирізом на грудях та повноцінної планкою на ґудзиках.

Чоловічі вишиванки ручної роботи з коротким рукавом

Оскільки такий одяг виконує також роль оберега, вибирають її часто саме за орнаментами. Ми пропонуємо вашій увазі такі візерунки:

  • Геометричні (це стилізовані і спрощені старовинні символи);
  • Рослинні візерунки (дубове листя символізує силу, колосся - забезпеченість, кетяги калини - любов, красу, величезну і дружну сім'ю);
  • Патріотичні (у візерунку застосовуються малий герб, кольори прапора тощо).

Вишиті чоловічі сорочки: як правильно вибрати виріб?

Якщо ви маєте намір купити вишиванку чоловічу, першим критерієм для багатьох стає ціна. Хтось для урочистих моментів бажає купити чоловічу вишиванку ручної роботи, в той час як для іншого споживача досить купити футболку вишиванку чоловічу. Другий варіант відноситься до бюджетних - фабрики застосовують машинну технологію прикраси, що істотно знижує собівартість продукції.

Другий фактор, що впливає на вибір - сезон застосування одягу. Ми пропонуємо товари, пошиті з бавовни і льону, натуральна тканина в будь-яку пору року дозволяє користувачеві відчувати комфорт.

Третій нюанс - базовий гардероб. Багато хто прагне купити чоловічу вишиванку ручної роботи, щоб носити її під піджак. Для такого комплекту обсяг декору на передній поличці може бути досить скромним. А ось якщо сорочку намір носити без верхнього одягу, бажано обирати моделі з багатою вишивкою.

Як купити вишиванку чоловічу та отримати замовлення?

Якщо вам потрібна вишиванка чоловіча, купити її досить просто. Фотографії якісні, ви зможете детально розглянути вишивку.

Педантична робота з відбору виробників призвела до того, що вся продукція виняткової якості і відповідає розмірній сітці. Якщо ви замовляєте вишиванки чоловічі великих розмірів, придбаний товар відповідатиме вимогам.

У деяких випадках потрібні парні вироби, наприклад, на весілля. Однакові сорочки можна вибрати з наявних або замовити майстрам індивідуально.

Оскільки бажання замовити чоловічі вишиванки виявляють зацікавлені особи з різних куточків світу, ми налагодили систему розрахунків та доставки, яка дозволяє обслужити максимальну кількість клієнтів.

Товар доставляється вітчизняним споживачам, а також в країни Європи, обох Америк, Австралії.

Товар можна повернути.