Жіночі сумки ручної роботи

1170 грн.
1170 грн.
1170 грн.
1170 грн.
1170 грн.
1170 грн.
1680 грн.
1540 грн.
1820 грн.
2859 грн.
2340 грн.
1680 грн.
1680 грн.
1170 грн.
1170 грн.
1050 грн.
2600 грн.
2080 грн.
2080 грн.
2080 грн.
2340 грн.

➤ Чому варто купувати жіночі сумки ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські жіночі сумочки ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість жіночих сумок хенд-мейд?

Ціна на жіночі сумки залежить від складності виробу, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати жіночу сумку в магазині UkrainArt?

Всі жіночі сумочки, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати сумочку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати жіночу сумку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити жіночу сумку під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Як і всі незвичайні аксесуари, жіночі сумки ручної роботи, з першого погляду привертають увагу оточуючих. Яскраві творчі риси, акценти надають образу власниці завершеність, гармонійність, виділяючи з сірої маси.

Дизайнерські жіночі сумки - суцільні переваги

  • Унікальність. Незвичайний крій, несхожість на стандартні вироби з магазинної полиці, характер - у кожного аксесуара ручної роботи свій, особливий настрій, отриманий від майстра в процесі пошиття.

  • Декор. Крім вишивки, бісеру, аплікацій, паєток, каменів, використовуються техніки декоративного різьблення, тиснення. Умілі руки майстрів наносять на поверхню шкіряних сумок унікальні малюнки, написи, орнаменти.

  • Акуратність пошиття. Кожен шов, кожен стібок, виконані вручну, надійніший, витонченіший, довговічніший за машинний. Всі елементи дамських сумочок продумані до найдрібніших деталей.

  • Кращі матеріали. Для пошиття ретельно відбираються найміцніші, довговічні матеріали. Це може бути шкіра, домоткане полотно, атлас - в залежності від призначення дизайнерської сумки.

  • Практичність. Ділові або вечірні прогулянкові варіанти - будь виготовляються з урахуванням всіх нюансів. Дизайнерські сумки неймовірно комфортні у використанні.

  • Універсальність. Такий аксесуар прекрасно виглядає в будь-якій ситуації. Купити жіночу сумку ручної роботи для прогулянок по місту або подорожей, для роботи або навчання - вирішувати вам. Різноманітність моделей, представлене на сторінках каталогу, дозволяє придбати саме те, про що ви давно мріяли.

  • Вартість. Жіноча сумка ручної роботи зовсім не обов'язково повинна коштувати дорого. Ціни на жіночі сумки, виконані майстрами на замовлення, іноді відрізняються в вигідну сторону від виробів розрекламованих брендів. У нашому каталозі ви обов'язково знайдете те, що сподобається і вам, і вашому гаманцю.

Інтернет-магазин UkrainArt працює для вас!

Збираючи на сторінках порталу ексклюзивні вироби різних майстрів, наш магазин прагне знайти спільну мову з кожним відвідувачем. У нас ви можете купити жіночі сумки ручної роботи, а також клатчі, рюкзаки, портмоне і багато іншого. Дивіться, вибирайте і дзвоніть! Менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються представлених виробів.

Чекаємо вас щодня!