Обручі для волосся ручної роботи

1708 грн.
420 грн.
455 грн.
559 грн.
699 грн.
 • Бант
 • Автор: Мартинюк Тетяна
168 грн.
266 грн.
266 грн.
1890 грн.
2016 грн.
Проданий
1708 грн.
280 грн.
Проданий
350 грн.
210 грн.
350 грн.
Проданий
Проданий
Проданий
350 грн.
532 грн.
770 грн.
770 грн.
532 грн.
630 грн.
630 грн.
630 грн.
630 грн.
448 грн.

➤ Чому варто придбати обруч для волосся ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські обручі для волосся ручної роботи. Кожнен з них унікальний і виконаний найкращими майстрами України.

➤ Скільки коштують хенд-мейд обручі?

Ціна на обруч для волосся залежить від складності виробу, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати обруч для волосся в магазині UkrainArt?

Всі обручі, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати прикраси на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати обруч для волосся під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити обруч для волосся під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Обручі ручної роботи: найкраще для вашого волосся

Обручі ручної роботи в залежності від стилістики виконання присутні в щоденному гардеробі, в святковому або застосовуються для створення сценічного образу. Обручі для волосся ручної роботи створюють з урахуванням таких вимог:

 • зручність (відповідність за формою, розміром, вагою);
 • гігієнічність (чим частіше ви будете застосовувати цей спосіб фіксації зачіски, тим важливіше можливість простого очищення предмета);
 • зносостійкість (всі складові слід міцно закріпити, основу використовують еластичну і пружну, щоб вона прослужило довго).

Як прикрашають обручі на голову ручної роботи?

Декоратори застосовують:

 • тканинні квіти;
 • плетіння та інші декоративні елементи зі шкіри;
 • фоаміран (особливий папір для творчості);
 • бісер, намистини;
 • полімерну глину;
 • тканини всілякої фактури (від мішковини і до трикотажу).

Важливо, щоб асиметричні фрагменти не зміщувати істотно центр ваги, тоді прикраса добре тримається на голові і підтримує в потрібному положенні коси. Всі частини закріплюють «намертво», адже пасма і предмет, що підтримує їх, часто поправляють, чіпають. Погана техніка роботи призведе до швидкої втрати ефектного зовнішнього вигляду.

Ми працюємо з художниками і дизайнерами, творіння яких відповідають як естетичним вимогам, так і побажанням клієнтів щодо властивостей і міцності.

Як застосовують обручі ручної роботи?

Існує три типи виробів:

 • для урочистих подій (це можуть бути обручі ручної роботи на голову з камінням, прикраса має виглядати респектабельно);
 • сценічні (нерідко недорогі, але яскраві і масивні, щоб їх можна було розглянути здалеку, перевагу часто віддають обручам ручної роботи з квітами);
 • для регулярного застосування (це можуть бути прикраси з декором з шкіряних смуг або бісеру, спеціального пластика - практичні, зносостійкі, компактні).

Дугоподібні обручі віночки краще підходять для фіксації волосся. Але в каталозі присутні і моделі в формі тіари, а також кріплення для зачіски в грецькому стилі - вони дуже привабливо виглядають.

Якщо ви бажаєте купити обруч ручної роботи для регулярного вживання, звертайте увагу на моделі, які просто очищати.

Як придбати виріб в нашому арт-бутику?

Фотографії якісні, характеристики всього, що представлено на сайті, докладні, тому зробити вибір нескладно. Якщо ви шукаєте щось конкретне - скористайтеся фільтром.

Асортимент великий і оригінальний, що приваблює любителів хенд-мейд з різних куточків світу. Ми готові організувати доставку в країни Європи (крім Росії та Білорусі), обох Америк, Австралії і Океанії. Зручний спосіб розрахунку.