Перстні ручної роботи

140 грн.
Акція
Перстні ручної роботи Каблучка з колекції «Mediterranean» Арт. R1888MDTR
600 грн. 510 грн.
490 грн.
350 грн.
182 грн.
210 грн.
154 грн.
294 грн.
308 грн.
490 грн.
489 грн.
Проданий
420 грн.
560 грн.
420 грн.
1225 грн.
420 грн.
700 грн.
98 грн.
1960 грн.
420 грн.
420 грн.
490 грн.
420 грн.

➤ Чому варто купити каблучку ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські перстні ручної роботи. Кожен з них унікальний і виконаний найкращими майстрами України.

➤ Скільки коштують хенд-мейд каблучки?

Ціна на каблучку залежить від складності виробу, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати перстень в магазині UkrainArt?

Всі каблучки, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати прикраси на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати каблучку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити каблучку під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Персні ручної роботи — увага оточуючих неминуча!

Обручки ручної роботи — унікальні дизайнерські творіння для ваших рук. Хенд мейд обручки та перстні мають суттєві відмінності від аналогічних прикрас, зроблених на ювелірних фабриках. Найголовніший нюанс, що визначає різницю — сировина чи метал, з якого створюють ці декоративний виріб.

Промисловим способом продукують прикраси з металу (найчастіше благородного), іноді з природного каменю.

Персні ручної роботи виробляють з незвичайних матеріалів, зокрема можуть застосовуватися такі нестандартні складові:

  • Порцеляна;
  • Вишивка муліне і стрічками;
  • Матеріали живої природи (наприклад, квіти);
  • Інші деталі - годинникові механізми і так далі.

Майстри виявляють дивовижну фантазію в питаннях комбінації різнорідних матеріалів. Існують моделі, в яких порцеляна поєднується з золотом, мідь зі сріблом, мідь зі сталлю і ніхромом, камінь з натуральною або штучною шкірою.

Є відмінність і в методиках створення прикрас. Пов'язано це і з незвичайною сировиною, і з тим, що художники і дизайнери готові виконувати надзвичайно тонку роботу. Тому, наприклад, обручки з металу (міді, срібла) нерідко створюють методом плетіння з дроту.

Кільця handmade: переваги

Сотні років прикраси, призначені для пальців, вважаються ознакою любові. Такий незвичайний подарунок, як персні від дизайнерів і художників, що співпрацюють з нашим інтернет-ресурсом, дійсно можна застосовувати замість тисячі слів.

Всі товари - абсолютно унікальні. Їх застосування для довершення образу обов'язково приверне до власника або власниці масу уваги.

У деяких випадках до обручки можна підібрати комплект прикрас, виконаних в тій же стилістиці. Такий гарнітур здатний повністю змінити враження від оздоблення на людині.

Як купити перстень ручної роботи в нашому арт-бутику?

З нами співпрацюють майстри, здатні виробляти якісні високохудожні прикраси. Ми виробили жорсткий відбір претендентів на співпрацю - тому товарами на нашому ресурсі цікавляться жителі багатьох країн світу.

Ми створили зручний фільтр, за допомогою якого нескладно відібрати вироби необхідного кольорового спектру, з тих матеріалів, які найбільше подобаються клієнту.

Простота оформлення замовлення, оплата зручним для клієнта способом.

Оперативна доставка до всіх країн Європи (крім Росії та Білорусі), обох Америк, а також Австралії.