Купити вишиванку

Оновлено: 21.09.2019
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Рябчун Юлія
2520 грн.
Автор: Рябчун Юлія
3150 грн.
Автор: Chichka
4550 грн.
Автор: Chichka
2850 грн.
Автор: Chichka
2025 грн.
Автор: Chichka
4875 грн.
Автор: Chichka
1250 грн.
Автор: Chichka
1200 грн.
Автор: Chichka
995 грн.
Автор: ЕтноДім
2600 грн.
Автор: ЕтноДім
2200 грн.
Автор: ЕтноДім
2200 грн.
Автор: ЕтноДім
3400 грн.
Автор: ЕтноДім
3400 грн.
Автор: ЕтноДім
4800 грн.
Автор: BAZENA
6720 грн.
Автор: BAZENA
6720 грн.
Автор: BAZENA
6860 грн.
Автор: BAZENA
6860 грн.
Автор: BAZENA
6580 грн.
Автор: BAZENA
4900 грн.
Автор: BAZENA
4855 грн.
Автор: BAZENA
4910 грн.
Автор: Рябчун Юлія
3080 грн.
Автор: Майстерня вишивки стрічками "ГарнаЯ"
3480 грн.
Автор: Майстерня вишивки стрічками "ГарнаЯ"
3360 грн.
Автор: Майстерня вишивки стрічками "ГарнаЯ"
2760 грн.
Автор: Майстерня вишивки стрічками "ГарнаЯ"
3000 грн.
Автор: Chichka
830 грн.
Автор: Chichka
650 грн.

Доставка по всій Україні

Ексклюзивні вироби ручної роботи

Оплата готівкою при отриманні

Повернення без питань

Що спадає на думку кожній людині, коли вона бачить на комусь святкову вишиванку ручної роботи? Чи замислювалися ви над тим, що саме це слово - вишиванка - народжує в кожному, в кому тече слов'янська кров, такі рідні образи? В цьому слові чується тихий український вечір, який накриває хутір теплою зоряною ковдрою, співають голоси селян, чути стрекотіння цвіркунів, присутнє святкування Івана Купала, нічні хороводи біля багаття...

З одного боку, купити вишиванку в Києві може будь-хто, проте ці барвисті костюми вже давно відомі й по всьому світу. Красиві сорочки з льону, оздоблені особливим орнаментом - найкращий вибір для святкової події. Якщо вам хочеться знайти вишиванку в Києві за доступною ціною, то ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Тут ви познайомитеся із різними моделями, виконаними вручну.

Трохи історії вишиванок

У Києві існують цілі магазини вишиванок, проте лише невелика кількість покупців знає: це не просто святкова штучка, а особливе, яскраве вбрання. Історія цієї символічної речі настільки ж проста та невибаглива, наскільки різноманітний може бути вишитий орнамент. Вона йде корінням в язичницьку, дохристиянську епоху, коли східнослов'янські племена перейняли шиття одягу із вишитими на ній візерунками у степових скіфських кочових племен,  які населяли в ту епоху широкі донські степи.

Вже Геродот описував цей самобутній одяг, який своєю скромною силою краси справив незабутнє враження не тільки на давньогрецького історика, а й сучасників. Надалі, нащадки гордих римських патриціїв, запозичили дизайн та стиль для своїх, які стали всесвітньо відомими, римських тог.

А трохи пізніше, в першій чверті XV століття, знаменитий своїми мандрами італієць Жильбер де Ланнуа, в своїх спогадах писав про русинів, у яких вишитими виявилися й шапки, навіть рукавиці. Сьогодні є змога купити вишиванку в Києві зовсім недорого, проте тут є один нюанс - мова йде про машинну вишивку. Виріб буде тільки схожий на справжній, та не буде «тим самим». Ви готові витратити час, аби знайти дійсно, щось особливе? Зайдіть в наш інтернет-магазин, де можливо купити дизайнерські рішення, ексклюзивні авторські моделі. Всі вироби пошиті вручну, а вишивці приділялася особлива увага.

Чому вишиванки популярні на Україні?

Саме для України, її столиці, оригінальна сорочка є певним символом свободи та підтримки національних традицій. Щоб більш детально дізнатися про це, варто звернутися до історичних фактів.

Спочатку, сорочки були для українців традиційним нарядом. Їх носили чоловіки і жінки. Причому величезне значення грали відразу кілька характеристик:

Поступово, почали з'являтися й інші види виробів. Національне вбрання почало користуватися більшою популярністю у населення. В кінці XIX століття вишиванка стає невід'ємним атрибутом чоловічого одягу тодішніх франтів. Більш того, саме в цей час вона стає самостійною частиною одягу, починає носитися у відриві від традиційних українських нарядів, в поєднанні з останніми писками європейської моди і костюмами паризьких кутюр'є. Вважається, що головна заслуга в популяризації української вишивки належить Івану Франку, який як писали тоді газети, «відрізнявся від громадськості своїм костюмом - вишитої сорочкою серед пишних комірців та краваток». Сьогодні в Києві представлені дизайнерські вироби, моделі ручної роботи, але варто бути готовим до рівня ціни, яка відповідає рівню виробу.

Хто ввів вишиванку в моду в союзі?

А чи знаєте ви, що український народний одяг продається у всьому світі. Ці модні, яскраві візерунки поступово завойовують всю планету.

Перший апогей моди на розшитому орнаментом народному костюмі припав в СРСР на кінець двадцятих - початок тридцятих років XX століття, коли вишиванки стали повсюдно носитися не тільки простими людьми, а й партійними лідерами комуністичної партії. Наступний пік популярності припав на другу половину п'ятдесятих - початок шістдесятих. Багатьма істориками в цей час вони сильно популяризуються ім'ям генерального секретаря Микити Сергійовича Хрущова. Політичний лідер дуже любив хизуватися хитромудрим українським орнаментом. Вже тоді можна було купити її в Києві та Москві, причому продавалися вони в звичайних магазинах, але були заводського пошиття.

Саме за часів Хрущова багато партійної верхівки, наслідуючи свого шефа, повністю змінили свій гардероб, віддаючи перевагу вишиванкам. Причому, як це часто траплялося в Радянському Союзі, вони набули статусу, мало не офіційного одягу радянських чиновників у складі закордонних делегацій,адже перекіс був настільки сильним. Напевно, тому легко пояснюється, що з відходом Микити Сергійовича, так і не показав кузькину мать Америці, почався занепад.

Втім, тривав він відносно недовго, вже у вісімдесятих роках у вишиванки рішуче переодягаються радянські дисиденти та українські націонал-патріоти. Варіанти цього одягу стали популярні на опозиційних мітингах, де із задоволенням носилися молоддю.

Дивлячись на всі ці історичні колізії, можна сказати - про вишиванці ніколи не забували. Цю оригінальну сорочку носили всі, починаючи від простих людей, закінчуючи значущими історичними особистостями.

Де купити вишиванку в Києві?

Якщо хочете купити вишиванку в магазинах Києва, але недорого, не витрачайте час. Зустрівши в дизайнерських салонах щось особливе, ціна у цій сорочки буде астрономічна. Наш інтернет-магазин вирішить дану проблему за кілька хвилин. У нас представлені різні вишиванки жіночі чи чоловічі вишиванки, для дітей, виконані в різній колірній гаммі та мають особливий малюнок. Приходьте до нас за покупками, ми будемо раді кожному новому клієнту.

© Всі права застережено