Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок Співпраця +38 (032) 23 55 665 +38 (067) 28 89 108
ua ru

Купити вишиванку

Оновлено: 17.11.2019
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: NadiraStyle
2940 грн.
Автор: NadiraStyle
2940 грн.
Автор: NadiraStyle
5460 грн.
Автор: NadiraStyle
7980 грн.
Автор: NadiraStyle
3480 грн.
Автор: NadiraStyle
4500 грн.
Автор: NadiraStyle
5220 грн.
Автор: NadiraStyle
5700 грн.
Автор: Максимів Ірина
11900 грн.
Автор: Максимів Ірина
11900 грн.
Автор: Максимів Ірина
4900 грн.
Автор: Максимів Ірина
11900 грн.
Автор: Максимів Ірина
7840 грн.
Автор: Максимів Ірина
5460 грн.
Автор: Максимів Ірина
4200 грн.
Автор: Максимів Ірина
6300 грн.
Автор: Максимів Ірина
7700 грн.
Автор: Максимів Ірина
6300 грн.
Автор: Максимів Ірина
6300 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
3360 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
14400 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
6240 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
3840 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
3180 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
1680 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
3840 грн.
Автор: Borshchivyanka etno style
3600 грн.
Автор: Маковецька Ольга
9800 грн.
Автор: Салдан Галина
2100 грн.
Автор: Рябчун Юлія
2520 грн.

Доставка по всій Україні

Ексклюзивні вироби ручної роботи

Оплата готівкою при отриманні

Повернення без питань

Що спадає на думку кожній людині, коли вона бачить на кому-небудь святкову вишиванку ручної роботи? Чи замислювалися ви над тим, що саме це слово - вишиванка - народжує в кожному з тих, в кому тече слов'янська кров, одні і ті ж образи? В цьому слові чується і тихий український вечір, що накриває хутір теплим зоряним ковдрою, і голосу селян, що співають, і стрекотіння цвіркунів, і святкування Івана Купала, і нічні хороводи біля багаття...

З одного боку, купити вишиванку, може будь-хто, а з іншого, ці барвисті костюми вже давно стали відомі по всьому світу. Ексклюзивні вишиванки з особливим орнаментом, що може бути краще для святкової події? Якщо вам хочеться купити вишиванку недорого, то ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Тут ви познайомитеся з різними моделями, виконаними вручну.

Вишиванки: від язичництва до сучасності

У Києві існують цілі магазини вишиванок, але лише невелика кількість покупців знає, що це не просто святкова річ, а особливе, яскраве вбрання. Історія вишиванки настільки ж проста і невибаглива, наскільки складний і різноманітний може бути вишитий на сорочці орнамент. Вона йде корінням в язичницьку, дохристиянську епоху, коли східнослов'янські племена перейняли шиття одягу з вишитими на ній візерунками у степових скіфських і сарматських кочових племен, що населяли в ту епоху широкі донські степи.

Вже Геродот описував цей самобутній одяг, який своєю скромною силою краси справив незабутнє враження не тільки на давньогрецького історика і його сучасників. Надалі, нащадки гордих римських патриціїв, запозичили орнаменти для своїх, що стали всесвітньо відомими, римських тог.

А трохи пізніше, в першій чверті XV століття, знаменитий своїми мандрами і подорожами італієць Жильбер де Ланнуа, в своїх спогадах писав про те, що у русинів вишитими виявилися вже не тільки натільні сорочки, а й шапки і навіть рукавиці.

Вишивкою займалися в кожній селянській хаті, практично у всіх сім'ях міщан. Згодом змінювався характер шиття, методика. Два століття тому нанесення орнаментів на одяг було тканим, але в 20 столітті вишивка змінила цей спосіб.

Сьогодні можна купити вишиванку в Києві зовсім недорого, але тут є один нюанс - мова йде про машинну вишивку. Сорочка буде тільки схожа на справжню, але не буде «тією самою». Якщо ви готові витратити час і знайти дійсно, щось особливе, то зайдіть в наш інтернет-магазин, де можна купити дизайнерські вишиванки і авторські моделі. Всі вироби пошиті вручну, а вишивці приділялася особлива увага.

Сучасна українська вишиванка

Національний одяг українців - помітне культурне явище. У ній знайшов відображення художній народний смак. Базова стильова атрибутика: орнаменти, легені тканини. Будь-яка деталь - складова самобутнього предмету гардеробу. Шарм сучасним вишиванок надають цікаві колірні виконання. В творіння майстри вкладають душу, тому купивши українську вишиванку, вдається отримати стовідсотковий народний продукт.

Жіноча вишиванка підкреслює привабливість українок. Одяг доповнює романтичний образ, іноді це частина яскравого вбрання. Чоловіча вишиванка підкреслює силу власника. Таке вбрання доречний в будь-які дні.

Чому вишиванки популярні на Україні?

Ви запитаєте, чому купити вишиванку в Києві простіше, ніж в інших країнах або містах? Відповідь проста. Саме для України і її столиці, оригінальна сорочка стала певним символом свободи і підтримки національних традицій. Щоб більш детально дізнатися про це, варто звернутися до історичних фактів.

Спочатку, вишиванки були для українців традиційним нарядом. Її носили чоловіки і жінки.

Причому величезне значення грали відразу кілька характеристик:

Поступово, стали з'являтися і інші види виробів. Національне вбрання стало користуватися меншою популярністю у населення. В кінці XIX століття вишиванка стає невід'ємним атрибутом чоловічого одягу тодішніх франтів і франтів. Більш того, саме в цьому час вона стає самостійною частиною одягу і починає носитися у відриві від традиційних українських нарядів, в поєднанні з останніми писками європейської моди і костюмами паризьких кутюр'є. Вважається, що головна заслуга в популяризації української вишиванки належить Івану Франку, який як писали тоді газети, «відрізнявся від громадськості своїм костюмом - вишитої сорочкою серед пишних комірців і краваток». Сьогодні в Києві можна купити дизайнерські вишиванки і моделі ручної роботи, але варто бути готовим до того, що ціна на сорочки не найменша.

Композиція української вишиванки

Використано чи при вишивці різнокольорові нитки або білі, виглядає наряд ефектно. Додаючи пару стібків, змінюючи нахил, можна створити ексклюзивну річ. Часто в оформленні використовуються чорні або червоні нитки. Основна символіка:

Де можна купити вишиванку сьогодні?

Якщо ви хочете купити вишиванку в магазинах Києва, але недорого, не витрачайте час. Якщо в дизайнерських салонах і можна зустріти щось особливе, ціна у цій сорочки буде астрономічна. Якщо ви зайдете в наш інтернет-магазин, то вирішити проблему можна буде за кілька хвилин. У нас представлені різні вишиванки жіночі та чоловічі, для дітей, виконані в різній колірній гаммі і мають особливий малюнок. Приходьте до нас за покупками, ми будемо раді кожному новому клієнтові.

Правильний вибір - магазин вишиванок UkrainArt. Для придбання:

Вишиванка - джерело вдосконалення сучасного мистецтва, народного і професійного рівнів. У кожній вишитій сорочці прихована загадка, магічна сила, енергетичний посил, відчутні одягнувшись річ, коли відчуває приємне дотик тканини до тіла. Порадуйте себе, близьких, друзів приємним презентом, купивши вишиванку.