Про нас Оплата/доставка Повернення Зв’язок з нами Співпраця
ua ru

Купити вишиванку

Оновлено: 18.01.2020
Вид:
Показувати по:
Сортування:
Автор: Рябчун Юлія
910 грн.
Автор: ЕтноДім
4800 грн.
Автор: Chichka
2840 грн.
Автор: Chichka
1590 грн.
Автор: Chichka
1270 грн.
Автор: 2KOLYORY
5700 грн.
Автор: 2KOLYORY
5700 грн.
Автор: 2KOLYORY
3500 грн.
Автор: 2KOLYORY
3500 грн.
Автор: 2KOLYORY
3500 грн.
Автор: 2KOLYORY
6900 грн.
Автор: 2KOLYORY
6900 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3500 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Автор: 2KOLYORY
3200 грн.
Перегляд
Акція
Купити вишиванку Чоловіча сорочка із зеленого льону з геометричною вишивкою Troyan
Автор: ЕтноДім
2200 грн. 1760 грн.
Перегляд
Акція
Купити вишиванку Чоловіча біла вишиванка з орнаментом в тон Apollo
Автор: ЕтноДім
2200 грн. 1760 грн.
Перегляд
Акція
Купити вишиванку Чоловіча чорна вишиванка з орнаментом в тон Apollo Black
Автор: ЕтноДім
2200 грн. 1760 грн.
Перегляд
Акція
Купити вишиванку Чоловіча сорочка з чорним геометричним орнаментом Troyan Dark
Автор: ЕтноДім
2200 грн. 1760 грн.
Автор: Майстерня Вишив’яз
2160 грн.
Автор: Майстерня Вишив’яз
2160 грн.
Автор: Майстерня Вишив’яз
2400 грн.
Автор: Майстерня Вишив’яз
2400 грн.

Що спадає на думку кожній людині, коли вона бачить на кому-небудь святкову вишиванку ручної роботи? Чи замислювалися ви над тим, що саме це слово - вишиванка - народжує в кожному з тих, в кому тече слов'янська кров, одні і ті ж образи? В цьому слові чується і тихий український вечір, що накриває хутір теплим зоряним ковдрою, і голосу селян, що співають, і стрекотіння цвіркунів, і святкування Івана Купала, і нічні хороводи біля багаття...

З одного боку, купити вишиванку, може будь-хто, а з іншого, ці барвисті костюми вже давно стали відомі по всьому світу. Ексклюзивні вишиванки з особливим орнаментом, що може бути краще для святкової події? Якщо вам хочеться купити вишиванку недорого, то ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Тут ви познайомитеся з різними моделями, виконаними вручну.

Вишиванки: від язичництва до сучасності

У Києві існують цілі магазини вишиванок, але лише невелика кількість покупців знає, що це не просто святкова річ, а особливе, яскраве вбрання. Історія вишиванки настільки ж проста і невибаглива, наскільки складний і різноманітний може бути вишитий на сорочці орнамент. Вона йде корінням в язичницьку, дохристиянську епоху, коли східнослов'янські племена перейняли шиття одягу з вишитими на ній візерунками у степових скіфських і сарматських кочових племен, що населяли в ту епоху широкі донські степи.

Вже Геродот описував цей самобутній одяг, який своєю скромною силою краси справив незабутнє враження не тільки на давньогрецького історика і його сучасників. Надалі, нащадки гордих римських патриціїв, запозичили орнаменти для своїх, що стали всесвітньо відомими, римських тог.

А трохи пізніше, в першій чверті XV століття, знаменитий своїми мандрами і подорожами італієць Жильбер де Ланнуа, в своїх спогадах писав про те, що у русинів вишитими виявилися вже не тільки натільні сорочки, а й шапки і навіть рукавиці.

Вишивкою займалися в кожній селянській хаті, практично у всіх сім'ях міщан. Згодом змінювався характер шиття, методика. Два століття тому нанесення орнаментів на одяг було тканим, але в 20 столітті вишивка змінила цей спосіб.

Сьогодні можна купити вишиванку в Києві зовсім недорого, але тут є один нюанс - мова йде про машинну вишивку. Сорочка буде тільки схожа на справжню, але не буде «тією самою». Якщо ви готові витратити час і знайти дійсно, щось особливе, то зайдіть в наш інтернет-магазин, де можна купити дизайнерські вишиванки і авторські моделі. Всі вироби пошиті вручну, а вишивці приділялася особлива увага.

Сучасна українська вишиванка

Національний одяг українців - помітне культурне явище. У ній знайшов відображення художній народний смак. Базова стильова атрибутика: орнаменти, легені тканини. Будь-яка деталь - складова самобутнього предмету гардеробу. Шарм сучасним вишиванок надають цікаві колірні виконання. В творіння майстри вкладають душу, тому купивши українську вишиванку, вдається отримати стовідсотковий народний продукт.

Жіноча вишиванка підкреслює привабливість українок. Одяг доповнює романтичний образ, іноді це частина яскравого вбрання. Чоловіча вишиванка підкреслює силу власника. Таке вбрання доречний в будь-які дні.

Чому вишиванки популярні на Україні?

Ви запитаєте, чому купити вишиванку в Києві простіше, ніж в інших країнах або містах? Відповідь проста. Саме для України і її столиці, оригінальна сорочка стала певним символом свободи і підтримки національних традицій. Щоб більш детально дізнатися про це, варто звернутися до історичних фактів.

Спочатку, вишиванки були для українців традиційним нарядом. Її носили чоловіки і жінки.

Причому величезне значення грали відразу кілька характеристик:

Поступово, стали з'являтися і інші види виробів. Національне вбрання стало користуватися меншою популярністю у населення. В кінці XIX століття вишиванка стає невід'ємним атрибутом чоловічого одягу тодішніх франтів і франтів. Більш того, саме в цьому час вона стає самостійною частиною одягу і починає носитися у відриві від традиційних українських нарядів, в поєднанні з останніми писками європейської моди і костюмами паризьких кутюр'є. Вважається, що головна заслуга в популяризації української вишиванки належить Івану Франку, який як писали тоді газети, «відрізнявся від громадськості своїм костюмом - вишитої сорочкою серед пишних комірців і краваток». Сьогодні в Києві можна купити дизайнерські вишиванки і моделі ручної роботи, але варто бути готовим до того, що ціна на сорочки не найменша.

Композиція української вишиванки

Використано чи при вишивці різнокольорові нитки або білі, виглядає наряд ефектно. Додаючи пару стібків, змінюючи нахил, можна створити ексклюзивну річ. Часто в оформленні використовуються чорні або червоні нитки. Основна символіка:

Де можна купити вишиванку сьогодні?

Якщо ви хочете купити вишиванку в магазинах Києва, але недорого, не витрачайте час. Якщо в дизайнерських салонах і можна зустріти щось особливе, ціна у цій сорочки буде астрономічна. Якщо ви зайдете в наш інтернет-магазин, то вирішити проблему можна буде за кілька хвилин. У нас представлені різні вишиванки жіночі та чоловічі, для дітей, виконані в різній колірній гаммі і мають особливий малюнок. Приходьте до нас за покупками, ми будемо раді кожному новому клієнтові.

Правильний вибір - магазин вишиванок UkrainArt. Для придбання:

Вишиванка - джерело вдосконалення сучасного мистецтва, народного і професійного рівнів. У кожній вишитій сорочці прихована загадка, магічна сила, енергетичний посил, відчутні одягнувшись річ, коли відчуває приємне дотик тканини до тіла. Порадуйте себе, близьких, друзів приємним презентом, купивши вишиванку.