Вишиванки ручної роботи

9600 грн.

➤ Чому варто купувати вишиванки ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські вишиванки ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість хенд-мейд вишиванки?

Ціна на вишиванки залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати вишиванку в магазині UkrainArt?

Всі вишиванки, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати вишиванку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати вишиванку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть зробити вишиванку під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Що спадає на думку кожній людині, коли вона бачить на кому-небудь святкову вишиванку ручної роботи? Чи замислювалися Ви над тим, що саме це слово - українська вишиванка - народжує в кожному з тих, в кому тече слов'янська кров, однакові образи? В цьому слові чується тихий український вечір, який накриває хутір теплим зоряним ковдрою, голос селян, що співають, стрекотіння цвіркунів, святкування Івана Купала, нічні хороводи біля багаття...

З одного боку, купити вишиванку ручної роботи, може будь-хто, а з іншого, ці барвисті костюми вже давно стали відомі по всьому світу. Ексклюзивні вишиванки з особливим орнаментом, що може бути краще для святкової події? Якщо вам хочеться купити вишиванку недорого, то ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Тут Ви познайомитеся з різними моделями ручної роботи.

Українські вишиванки: від язичництва до сучасності

У Києві існують цілі магазини, де можна купити сучасні вишиванки, але лише невелика кількість покупців знає - це не просто святкова річ, а особливе, яскраве вбрання. Історія вишиванки настільки ж проста, наскільки складний та різноманітний може бути вишитий на сорочці орнамент. Вона йде корінням в язичницьку, дохристиянську епоху, коли східнослов'янські племена перейняли шиття одягу з вишитими на ньому візерунками у степових скіфських та сарматських кочових племен, що населяли в ту епоху широкі донські степи.

Вже Геродот описував цей самобутній одяг, який своєю скромною силою краси справив незабутнє враження не тільки на сучасників давньогрецького історика. Надалі, нащадки гордих римських патриціїв, запозичили орнаменти для своїх всесвітньо відомих римських тог.

А трохи пізніше, в першій чверті XV століття, знаменитий своїми мандрами італієць Жильбер де Ланнуа, в своїх спогадах писав про те, що у русинів вишитими виявилися вже не тільки натільні сорочки, а й шапки і навіть рукавиці.

Вишивкою ручної роботи займалися в кожній селянській хаті, практично у всіх сім'ях міщан. Згодом змінювався характер шиття, методика. Два століття тому нанесення орнаментів на одяг було тканим, але в 20 столітті вишивка змінила цей спосіб.

Сьогодні можна купити вишиванку в Києві зовсім недорого, але тут є один нюанс - мова йде про машинну вишивку. Якщо бажаєте знайти дійсно, щось особливе, то зайдіть в наш інтернет-магазин, щоб купити дизайнерські вишиванки авторських моделей. Всі вироби пошиті вручну, а вишивці приділялася особлива увага.

Сучасна українська вишиванка

Національний одяг українців - помітне культурне явище. У ній знайшов відображення художній народний смак. Базова стильова атрибутика: орнаменти, легкі тканини. Будь-яка деталь - складова самобутнього предмету гардеробу. Шарм сучасним вишиванкам надають цікаві колірні виконання. В творіння майстри вкладають душу, тому купивши українську вишиванку, вдається отримати стовідсотковий народний продукт.

Жіноча вишиванка ручної роботи підкреслює привабливість українок. Одяг доповнює романтичний образ, іноді це частина яскравого вбрання. Чоловіча вишиванка підкреслює силу власника. Таке вбрання доречний в будь-які дні.

Чому вишиванки популярні на Україні?

Ви запитаєте, чому купити вишиванку в Києві простіше, ніж в інших країнах або містах? Відповідь проста. Саме для України та її столиці, оригінальна вишиванка стала певним символом свободи, підтримки національних традицій. Щоб більш детально дізнатися про це, варто звернутися до історичних фактів.

Спочатку, вишиванки були для українців традиційним нарядом. Причому величезне значення грали відразу кілька характеристик:

  • колір використовуваного полотна. Чорні вишиванки одягалися під час жалоби, а ось білі носили тільки молоді дівчата;
  • матеріал. Спочатку для пошиття вишиванок використовували звичайне полотно, грубе, але міцне, а для пошиття сучасних сорочок застосовується найтонша бавовна і навіть шовк;
  • орнамент. Цей момент дуже важливий, оскільки у кожного племені, а потім і народності на території України були свої орнаменти. Зазвичай вишивкою займалися жінки, кожна повинна була сама придумати відповідний малюнок. Ні в якому разі не можна було «займати» орнамент у іншої вишивальниці, оскільки сорочка могла втратити свої цілющі, захисні і навіть чарівні якості.

Поступово, стали з'являтися інші види виробів. Національне вбрання стало користуватися меншою популярністю у населення. В кінці XIX століття авторська вишиванка стає невід'ємним атрибутом чоловічого одягу тодішніх франтів. Більш того, саме в цьому час вона стає самостійною частиною одягу, починає носитися у відриві від традиційних українських нарядів, в поєднанні з останніми писками європейської моди та костюмами паризьких кутюр'є. Вважається, що головна заслуга в популяризації української вишиванки належить Івану Франку, який як писали тоді газети, «відрізнявся від громадськості своїм костюмом - вишитої сорочкою серед пишних комірців і краваток». Сьогодні в Києві можливо купити дизайнерські вишиванки ручної роботи, але варто бути готовим до високої ціни на сорочки.

Композиція української вишиванки ручної роботи

Використано при вишивці різнокольорові нитки чи білі, виглядає наряд ефектно. Додаючи пару стібків, змінюючи нахил, створюється ексклюзивна річ. Часто в оформленні використовуються чорні або червоні нитки. Основна символіка:

  • ромб - плодючість людини, землі;
  • спіраль, хвилі, зигзаги пов'язують з водною стихією;
  • хрест - символ ідеї просторової центричності. У прямому виконанні - Сонце, Творець, чоловіче начало, косому - жіноче начало, Місяць. З'єднанням зображень виходить подвійний хрест або материнська зірка з 8 променями - символ єднання начал;
  • дерево - поєднання трьох світів, образ роду, продовження життєвого шляху;
  • калина - позначення вогненної трійці: Сонце, Місяць, зірки. Червоні грона - позначення крові, безсмертного роду;троянди - сталість переміщення Сонця, стабільне оновлення;
  • дуб - уособлення Перуна, бога блискавки, грому, чоловічої енергії, розвитку, життєвого шляху;
  • мак - пишність, символ Великої Матері (Діви Марії), яка захищає від будь-якого зла;
  • виноград - оберіг сімейного роду, родючості.

Де можна купити вишиванку сьогодні?

Якщо хочете купити вишиванку в магазинах Києва недорого, не витрачайте час. В дизайнерських салонах зустрічається щось особливе, але ціна такої сорочки буде астрономічна. Якщо ви зайдете в наш інтернет-магазин, то вирішити проблему можна буде за кілька хвилин. У нас представлені різні сучасні вишиванки жіночі та чоловічі, для дітей, виконані в різній колірній гамі, мають особливий малюнок. Приходьте до нас за покупками, ми будемо раді кожному новому клієнтові.

Правильний вибір - інтернет-магазин вишиванок UkrainArt. Для придбання:

  • Визначайтеся з категорією.
  • Оформляйте заявку на товар.
  • Користуйтеся при необхідності допомогою консультантів.

Вишиванка - джерело вдосконалення сучасного мистецтва, народного і професійного рівнів. У кожній вишитій сорочці прихована загадка, магічна сила, енергетичний посил, відчутні одягнувшись річ, коли відчуває приємне дотик тканини до тіла. Порадуйте себе, близьких, друзів приємним презентом, купивши вишиванку.