Вишиванки для дівчаток

Проданий
2800 грн.
5460 грн.
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
3600 грн.
Тимчасово недоступний
Проданий
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Проданий
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний

➤ Чому варто купити вишиванку на дівчинку ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські вишиванки для дівчаток ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість вишиванок для дівчаток хенд-мейд?

Ціна на вишиванки на дівчаток залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати вишиванку на дівчинку в магазині UkrainArt?

Всі вишиванки для дівчаток, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати вишиванку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати вишиванку на дівчинку під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть вишиванку для дівчинки під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Вишиванка для дівчинки: красива необхідність

Вишиванка для дівчинки в наш час, мабуть, обов'язковий атрибут гардероба. Дуже часто вимагають купити вишиванку для дівчинки в школі - це традиційне вбрання замінило шкільну форму.

Переваги вишиванки для дівчаток:

  • Стильний зовнішній вигляд і відповідність модним трендам;
  • Універсальність (її можна носити з джинсами і лосинами, спідницями і брюками, на урочисті заходи, свята і просто для виходу в місто);
  • Можливість придбання на виріст. Якщо звичайна сорочка з манжетами через рік стає маленькою, то особливість вільного крою дозволяє носити сорочку кілька років - спочатку як подовжену туніку, а наприкінці як сорочку з рукавом на три чверті.

Вишиванка для дівчинки: купити краще

В асортименті нашого магазину - сорочки, сукні, хрестильні комплекти різноманітного дизайну. Для пошиття застосовується як біла тканина різної якості (льон, бавовна, атлас), так і кольорова. Декор відрізняється розмаїтістю: вишиванки для дівчат прикрашають не тільки вишивкою хрестиком і гладдю, а й мережками, мереживними вставками, симпатичними кистями на зав'язках.

У деяких випадках споживачі бажають купити вишиванку дівчинці, виготовлену з теплих матеріалів - наприклад, вовняну жилетку і традиційним національним декором. Вона чудово виглядає на водолазці, поєднується з різними предметами одягу.

Купити вишиванку на дівчинку варто і при формуванні базового гардероба, і на подарунок.

Якщо потрібна вишиванка на дівчинку, купити її можна за різними цінами. Вироби від іменитих майстрів з великою кількістю вишитих фрагментів обійдуться дорожче, більш скромні моделі з машинною вишивкою - це економ-варіант. Цінителі хенд-мейду можуть замовити індивідуальний варіант від дизайнера.

Як купити виріб в нашому арт-бутику?

Ми організували продаж плода праці модельєрів і торговельних марок, які пропонують тільки якісні речі. Всі лоти сфотографовані в декількох ракурсах, щоб відвідувачі сайту могли добре їх розглянути.

Простота оформлення угоди, зручний спосіб розрахунку.

Замовлення доставляється українським замовникам, а також в країни Європи, обох Америк, Австралії і Океанії. Не існує доставки в Росію і Білорусь.

Можливе повернення.