Вишиванки для хлопчиків

1620 грн.
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
Тимчасово недоступний
1200 грн.
Проданий
Проданий
Проданий
Проданий
4900 грн.
4900 грн.
1320 грн.
980 грн.

➤ Чому варто купити вишиванку для хлопчика ручної роботи в інтернет-магазині UkrainArt?

В UkrainArt представлені авторські вишиванки для хлопчиків ручної роботи. Кожна з них унікальна і виконана найкращими майстрами України.

➤ Яка вартість хенд-мейд вишиванки для хлопчика?

Ціна на вишиванки для хлопчиків залежить від складності візерунку, матеріалу і фурнітури, які використовуються. Але в будь-якому випадку це прийнятна ціна за оригінальну роботу такої якості.

➤ Як обрати вишиванку для хлопчика в магазині UkrainArt?

Всі вишиванки на хлопчика, що представлені в каталозі, мають детальні фотографії і описи. Широкий асортимент дозволить обрати вишиванку на будь-який смак і гаманець.

➤ Чи можна виконати вишиванку на хлопчика під замовлення?

Деякі майстри UkrainArt можуть пошити вишиванку для хлопчика під замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з майстром і обговорити деталі замовлення.

Як обрати вишиванку для хлопчика

Купити вишиванку для хлопчика є непростим завданням для кожної мами. Дитяча вишиванка повинна бути з натуральних матеріалів, стильна але водночас зручна без зайвих елементів, які можуть ускладнювати рух дитини. Вишивка на вишиванці повинна бути виконана із правильної кольорової гами, яка вигідно підкреслить красу, характер та вподобання маленького українця і водночас відповідатиме обраній події. Перевагу при виборі вишиванки на хлопчика віддають вишитим сорочкам ручної роботи. Вважається, що вишиванка ручної роботи підсилює енергію, хист та силу Його господаря.

Купити красиву вишиванку для сина, онука, племінника, похресника є складним завданням для кожної сучасної жінки, в якої кожен день розписаний по хвилинах. Вибираючи дитячу вишиванку для хлопчика, хочеться догодити і йому, і його батькам. Розуміючи складність завдання та бажаючи зробити процес купівлі якомога простішим, швидким та приємним, в нашому інтернет-магазині ukrainart.com.ua зібрані найкращі позиції вишиванок для хлопчиків від найталановитіших майстрів, майстринь, студій та дизайнерів України.

Матеріали та орнаменти вишиванок на хлопчика

Вишиванки для хлопчиків виконані з найделікатніших матеріалів та найвитонченіших узорів. Купить вишиванку для хлопчика може стати легким та приємним процесом, оскільки на нашому сайті розміщені тільки вибрані позиції вишитих сорочок, що виконані з таких матеріалів:

 • льон (вибілений, невибілений);
 • ​бавовна;
 • сорочкова тканина;
 • шовкова нитка;
 • бавовняна нитка;
 • срібло тощо.

Всі вишиванки виконані з найкращих взірців з точки зору перелічених матеріалів, тому будьте певні, – якісні характеристики виробу Вас приємно здивують.  Узори для вишивок відображають  особливості культури та історії українського народу, відрізняються багатством оригінальних орнаментів, є етнічною ідентифікацією хлопчика та його оберегом.

На які події можна купити вишиванку для хлопчика?

Вишиванку для хлопчиків на сайті ukrainart.com.ua можна купити для різних подій:

 • на хрещення;
 • на день народження;
 • на свято, виступ, весілля;
 • на перший дзвоник в школу;
 • на перше причастя тощо.

Вишиванки для хлопчиків на хрещення запропоновані набором разом із крижмою – спеціальним рушником для хрещення, на якій виконаний елемент вишивки сорочечки. Ви можете замовити виконати ім’я Вашої дитини на крижмі, що підкреслить важливість такої події, Вашу турботу та любов. Такий набір для хрещення є чудовим подарунком, який буде в пам’яті на все життя. Купити вишиванку для хлопчика на хрещення разом із авторською крижмою є прекрасним рішенням для хресних батьків.

На нашому сайті можна купити вишиванки для хлопчиків різної вікової категорії, починаючи від 1 місяця до 14 років. Тому, шукаючи подарунок на день народження чи готуючи дитину до певного свята в садочку чи в школі, Ви завжди можете бути певні в правильності Вашого вибору в нашому інтернет-магазині. Дитячі вишиванки для хлопчиків є лімітованими в кількості, що дозволяє Вашій дитині бути неповторним та вишуканим.

Святковою, стильною та легкою є вишивка білим по білому, яка є одним з найкращих варіантів одягу для першого причастя. Купити вишиванку для першого причастя можна на сайті ukrainart.com.uа, що гарантує оригінальність виконання та відповідність сучасним тенденціям підліткової етнічної моди.

Як правильно вибрати розмір вишиванки?

Для вибору правильного розміру вишиванки для хлопчика слід вказати:

 • довжину рукава;
 • довжину виробу;
 • ширину виробу по пілочці (попереду грудей);
 • об’єм голови;
 • вік дитини;
 • ріст дитини.

Вказуючи зазначені параметри, можете додати кілька сантиметрів, але не переборщуйте, оскільки вишиванка потрібна дитині на зараз, а перестрахування з розміром може зіпсувати зовнішній вигляд та настрій хлопчика. Сумніваючись в правильному рішенні, наші консультанти і майстри допоможуть Вам зробити слушний вибір. Робота нашого інтернет-магазину націлена на максимальний рівень задоволення клієнтів та мінімізацію повернень.